Prezydent DUDA podpisał zmianę Konstytucji. Czekał aż 1797 dni na tak ważną jego zdaniem zmianę


2 comments, 1.2k
Subksrybuj nas na Google News

Prezydent Podpisał projekt zmiany Konstytucji , którym wprowadza zmiany dotyczące zapisu w Ustawie Zasadniczej na temat adopcji dzieci.

Prezydent Andrzej Duda powiedział po podpisaniu projektu zmiany Konstytucji

Bardzo się cieszę , że mogę zrealizować moją obietnicę którą złożyłem w Szczawnie-Zdroju.Realizuję nadal to , co złożyłem w obietnicy na początku swojej Kadencji jako Prezydent RP, że będę wspierał Polską rodzinę. Ten projekt zmiany konstytucji jest oczekiwany przez społeczeństwo Polskie , oraz że prawo będzie chroniło dobro dziecka. Społeczeństwo oczekuje że dzieci będą bezpieczne od adopcji przez pary jednopłciowe czy pary homoseksualne. Ale w ostatnim czasie – 10 czerwca – podpisałem Kartę Rodziny, której bardzo ważne postanowienia wskazują na to, jaką politykę prowadziłem i jaką politykę zamierzam nadal prowadzić jako Prezydent Rzeczypospolitej, by moi rodacy – podejmując decyzję w wyborach prezydenckich – wiedzieli, czego mogą się po mnie spodziewać.

Jak możemy przeczytać na stronach Sejmu RP, projekt wpłyną do laski marszałkowskiej i został skierowany do Biura Prawnego przy Kancelarii Sejmu.

Z pełną wersją projektu można się zapoznać pod adresem linku : http://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/Projekty/9-020-205-2020/$file/9-020-205-2020.pdf

Projekt ma zakryć aferę z ułaskawienia Pedofila?

Podpisany Projekt zmiany konstytucji ma na celu rozmycie i przykrycie , ułaskawienia pedofila , lub odwrócenie uwagi społeczeństwa od innej sprawy która jest niewygodna dla Prezydenta i jego kampanii wyborczej.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 1.2k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przypadkiem
Przypadkiem
3 miesięcy temu

W tytule artykułu proszę dopisać “PROJEKT”.
Wprowadzacie ludzi w błąd, gdzie dziennikarska rzetelność?