Prof. Zembala w TVP: Wyrok Trybunału nie zostanie opublikowany, mamy mądrego Premiera i dziękuje mu za to!


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Marian Zembala, polski lekarz, kardiochirurg, profesor nauk medycznych był gościem programu TVP INFO. Wypowiadał się na temat związany ze wzrostem zakażonych koronawirusem oraz wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego.

Profesor bardzo optymistycznie liczy, że gdy wszyscy wezmą się do pracy, z pandemią uda się wygrać. Liczy też na wsparcie Kościoła “w duchu miłosierdzia”.

“Jestem przekonany, że w walce z pandemią wygramy, tylko trzeba działać jak jeden mąż, wszyscy bez wyjątku. A Kościół katolicki, mój kościół musi bardzo wspomagać to działanie i nie jątrzyć, tylko w duchu miłosierdzia łagodzić” – mówił prof. Marian Zembala, kardiochirurg, dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Prof. Zembala postanowił wypowiedzieć się również w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego i protestów. Powiedział, że liczy na powstrzymanie konfliktu i mądrość wszystkich stron politycznego sporu. Wyraził nadzieję, że Trybunał, mimo ogłoszenia wyroku, nie opublikuje jego treści, co oznaczałoby nie wcielenie w życie ustawy o aborcji.

Mamy świetnego Prezesa Rady Ministrów na trudne czasy. To bardzo mądry człowiek, który sprzyja kobietom. Rzadko kto, tak mocno jest za kobietami. To najlepszy premier w ostatnim okresie i chcę za to podziękować. Liczę, że ten spór bardzo szybko zostanie zażegnany. Mam nadzieję, że wyrok Trybunału nie zostanie najzwyczajniej w świecie opublikowany

źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments