fbpx

Profesorka obraża kobiety u Rydzyka! Jedyne cele w życiu kobiety to “macierzyństwo albo dziewictwo”. Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś kobietą!


10
Subksrybuj nas na Google News

Na antenie TV Trwam pani profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego dr hab. Urszula Dudziak z Katedry Nauki o Rodzinie wypowiedziała się na temat roli kobiety w życiu społecznym. Profesor powiedziała między innymi, że kobieta powinna wybrać między macierzyństwem a dziewictwem.

Pani profesor gościła w programie “Rozmowy niedokończone” w telewizji Trwam. Kobieta tłumaczyła widzom co oznacza być kobietą we współczesnym świecie. Jednak jej wypowiedzi przypominały bardziej średniowiecze. Jej słowa po prostu zwalają słuchacza z nóg. Obraz kobiety przedstawiony w programie to nie tylko powielanie pradawnych stereotypów o kobiecie, ale także obraza.

Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś kobietą!

Jak czytamy na stronie WTV “Na początku rozmowy pani prof. zaczęła wymachiwać przed ekranem plastikowym zarodkiem, określonym przez o. Cisonia jako “mały Jasio”. Mówiła również o tym, że głównym celem obecności na świecie mężczyzn i kobiet jest prokreacja. Dowiedzieliśmy się też, że zarówno przedstawiciele płci męskiej jak i żeńskiej są osobami. Osobami, którym należy się godność i szacunek. To niezwykle pocieszająca opinia w świetle faktów dotyczących “godności i szacunku” jakimi “cieszą się” we współczesnej Polsce kobiety – dajemy więc za to plusika, choć teoria z praktyką nie ma wiele wspólnego.

Brzmi absurdalnie? Dalszy wykład brzmiał tylko gorzej…

Specjalistka mówiła, iż kobiety zostały stworzone do dwóch ról: macierzyństwa lub dziewictwa. O tym muszą zdecydować na szczęście SAME. Na jednej z planszy widniał napis “Kobieta dojrzała”, a jedyne role jakie były jej przypisane to żona, osoba samotna lub siostra zakonna. Zagrożeniem dla kobiecości według pani profesor jest odrzucenie Boga, czerpanie szczęścia z przyjemności oraz żądanie praw bez obowiązków. Jeśli jesteś więc ateistką, nie powinnaś nazywać siebie kobietą…

Pełny wykład znajdziecie poniżej:

Źródło: WTV

Zobacz też: Liderowi Bayer Full odbiło u Rachonia! “Lempart to niemiecki agent”. Prowadzący TVP nie wytrzymał


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

10

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
23
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
8
NIE WIERZĘ