fbpx

Radio Maryja: “250 kg dziecięcego mięsa trafia do fabryki kremów”


2 Udostępnienia

Portal Radio Maryja poinformował, że w Hiszpanii każdego roku zabijanych jest blisko 100 000 dzieci nienarodzonych. Według portalu, nie ma jednak woli politycznej, aby objąć śledztwem nielegalne praktyki i brak transparentności w funkcjonowaniu ośrodków aborcyjnych. „Jedno centrum aborcyjne dostarcza średnio 250 kg dziecięcego mięsa do fabryki kremów” – wskazuje stowarzyszenie SCJ Vita, na które powołuje się portal ojca Tadeusza.

Podobno w 2019 uśmiercono w klinikach aborcyjnych 97 398 dzieci. Liczby mają wskazywać, że aż 21,3 proc. wszystkich ciąż kończy się tzw. aborcją. Kilka dni temu w serwisie YouTube ukazał się krótki dokument o tytule „Las cloacas del negocio del aborto en España”. Portal Radia Maryja powołuje się na ten materiał.

“W Hiszpanii brakuje woli politycznej, aby objąć śledztwem nielegalne praktyki i brak transparentności w funkcjonowaniu ośrodków aborcyjnych, pomimo wieloletniego nacisku i wpływających pozwów ze strony katolickich stowarzyszeń i ich prawników. Media głównego nurtu także biorą udział w zmowie milczenia wokół tematu. Ponadto w ostatnim czasie premier Hiszpanii Pedro Sanchez entuzjastycznie pogratulował Argentynie zalegalizowania prawa do tzw. aborcji” – informuje portal.

Jak wiemy, Radio Maryja na czele ze swoim dyrektorem stoją na czele kampanii antyaborcyjnej w Polsce. Widać, że dwoją się i troją, by zniekształcić prawdziwy obraz. Gorliwi katolicy skupiają się na chorych płodach, podczas gdy często nieusunięta ciąża marnuje życie zarówno matce, całej rodzinie i biednemu dziecku. O tych ważnych sprawach kościół w swoich mądrościach rzecz jasna zapomina.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments