fbpx

Radosław Sikorski rozjechał walcem Krystynę Pawłowicz w TVN24 [VIDEO]


3 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Radosław Sikorski dał dziś mocny występ w “Kropce nad i” u Moniki Olejnik w kontekście Krystyny Pawłowicz jako sędzi. Według Sikorskiego, gdyby nie zniszczony system prawny przez rządy PiS, to “sędzina dawno nie byłaby już sędziną”.

Radosław Sikorski, Monika Olejnik

To, że Krystyna Pawłowicz jest niezrównoważona, wiemy od jakiegoś czasu. Wiemy też, że ewidentnie nie godzi się to z etyką chrześcijańską – myślę, że powinna przeczytać jakie są obowiązki etyczne chrześcijanina. Jak rozumiem – sędziowie mają obowiązek mieć nieskazitelną opinię i zachowywać się z jakimiś standardami. Gdyby system dyscyplinarny działałby normalnie, to przecież nie byłaby sędzią – stwierdził Sikorski na antenie TVN24

Obejrzyj

Kontrowersyjna sędzina od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często zieje nienawiścią do ludzi o odmiennych poglądach. Swoich również potrafi nie oszczędzić…


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
8
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
15 dni temu

Ten babochłop jest naprawdę nienormalny. Niestety na to lekarstwa nie ma. Receptą jest szpital w Morawicy lub Tworkach.

Kajetan
Kajetan
15 dni temu

Czxy to prawda, że sędzia (obojetnie jaki) nie powinien udzielać się w social mediach i powinien być bezstronny? Jeżeli tak to co ten potwór robi jeszcze w TK? Powinien już dawno być na bruku.

Rafapon
Rafapon
13 dni temu

Niestety, ale żyjemy w takich czasach. W czasach, gdy jeszcze pamiętamy, jak powinni zachowywać się ludzie nas reprezentujący, którzy nie chcą, lub nie potrafią zachowywać się godnie. Mam na myśli pannę, która będąc sędzią powinna być bezstronna.
Mam też uwagę do redakcji. Tytuły mówiące, że ktoś kogoś rozjechał, zmasakrował itp. są na poziomie ucznia szkoły podstawowej, albo kogoś wypowiadającego się przy piwie w zamkniętym towarzystwie.