fbpx

Roman Giertych zaorał Morawieckiego w sprawie Mejzy


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Roman Giertych opublikował na Facebooku otwarty list do premiera Mateusza Morawieckiego. Mecenas dotyka skandalu z udziałem ministra Mejzy, który miał zarabiać olbrzymie pieniądze kosztem ciężko chorych dzieci.

Oj, to się porobiło panie Premierze!

Już w wielu trudnych momentach Panu doradzałem, ale takiego jeszcze nie było. Sam Pan przyzna, że rzadko się zdarza, aby członek rządu zajmował się wciskaniem chorym dzieciom procedury wlewania mazi z ludzkich embrionów do żył za drobne 80 tysięcy USD. Właściwie to takiego przypadku nigdy i nigdzie nie widziano. Dotychczas (tzn. przed waszymi rządami) oszukiwanie chorych ludzi lub rodziców chorych dzieci oferowaniem rzekomo cudownych zabiegów medycznych było domeną najgorszego rodzaju ludzi. Ludzi tak podłych, nikczemnych i chciwych, że jedyną reakcją ludzką na takich potworów było oburzenie, gniew i chęć sprawiedliwości.

Roman Giertych, Mateusz Morawiecki

Początkowo chciałem ten list napisać w sposób ironiczny (jak zawsze) i poradzić Panu przykryć temat Mejzy ujawnieniem zwyczaju ludożerstwa praktykowanego przez któregoś z posłów PiS. Bo to chyba jedynie mogłoby być mocniejsze. Ale pisząc te słowa nie mogę się zdobyć na ironię. Zbyt mocno czuję współczucie dla tych ludzi, którym wmawiano, że cudowna procedura z Meksyku pomoże ich dzieciom. I wystarczy aby zasilili kasę pana Mejzy, a dzieci będą uzdrowione.

Nie mogę się zdobyć na ironię, bo poziom degeneracji, podłości, wyzucia z jakichkolwiek uczuć ludzkich, który przedstawiają ludzie organizujący tego typu proceder nie zasługuje na ironizowanie tylko na więzienie.

To że ten człowiek nadal jest wiceministrem rządu RP ( mimo że już 24 h minęło od publikacji w wp.pl) jest dla mnie największym skandalem waszego i tak podłego rządu. Bo brak tej dymisji powoduje, że i Pan i Jarosław Kaczyński jesteście odpowiedzialni za krycie tego drania. To hańba jakiej nie zmyjecie nigdy.

Bez wyrazów jakiegokolwiek szacunku Roman Giertych

PS. A Pana panie Mejza nie nazwę podłą kanalią tylko dlatego, że bałbym się pozwu. Oczywiście nie pańskiego pozwu, tylko od podłych kanalii, którzy mogliby mnie pozwać, za przyrównywanie ich do pana osoby.

Łukasz Mejza

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hubert
Hubert
9 dni temu

Jak się nazywa? Mejza czy Menda?

Rafapon
Rafapon
Odpowiedź do  Hubert
9 dni temu

Mejza to stopień wyższy od mendy.