fbpx

Rządowe BMW ewakuowało Pawłowicz z płonącego hotelu, gdzie relaksowała się w SPA


11 comments, 5

Oficjalnie hotele są zamknięte, nie wszystkie i nie dla wszystkich. Gdyby nie pożar, to niedowidzielibyśmy się gdzie relaksuje się Krystyna Pawłowicz. W wyniku zdarzenia z hotelu Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju Ewakuowano około stu gości i 15 osób z obsługi hotelowej.

W akcji uczestniczyło pięć jednostek straży pożarnej i zagrożenie szybko zostało opanowane. Ogniem zajęło się jedno z pomieszczeń gospodarczych. Ze względu na duże zadymienie wszyscy goście, oraz personel musiał być ewakuowany.

Premier i minister zdrowia zapowiedzieli kilka dni temu otwarcie hoteli od dopiero od 12 lutego. Hotel Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju 8 stycznia ogłosił swoje otwarcie już od 21 stycznia. Reklamuje się jako najlepsze medyczne SPA w Polsce. „Pragniemy nadmienić, iż do 31.01. z pakietu mogą korzystać wyłącznie pacjenci korzystający z zabiegów fizjoterapii. Wymagana jest konsultacja z lekarzem lub fizjoterapeutą w celu uzyskania skierowania oraz min. 1 zabieg leczniczy na dobę”, czytamy w ofercie.

Z oferty SPA postanowiła skorzystać sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz. Jak relacjonują świadkowie:

“Po Krystynę Pawłowicz szybko podjechało bmw Służby Ochrony Państwa i pani sędzia szybko wyjechała z naszego uzdrowiska” – pisze “Echo Dnia”

Jak to jest, że sędzia TK łamie rozporządzenia rządowe?

Krystyna Pawłowicz: byłam pacjentką w hotelu. “To pobyt leczniczy”

Za pośrednictwem Polskiej Agencji Prasowej sędzia Krystyna Pawłowicz potwierdziła swój pobyt na terenie hotelu Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju. Dodała, że przebywała tam w celach leczniczych i nic jej nie wiadomo, aby placówka działała nielegalnie.

Informacje o pożarze są kłamstwem” – twierdzi Krystyna Pawłowicz, jak i też, dementuje informacje, że z powodu pożaru była specjalnie traktowana.

Mocno podkreślam, że przebywam w hotelu Malinowy Zdrój na pobycie leczniczym. Jestem tutaj gościem i korzystam z tego miejsca z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Nawet nie wiem, ilu jest tutaj gości, ponieważ nie jest ich jeszcze zbyt wielu” – dodała.

Czytaj dalej i komentuj


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

11 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
4
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pytamsmutno i dtraszno
pytamsmutno i dtraszno
1 rok temu

elity pisowskie pławią się w bogactwie a ich wuborcy wchodzą do sklepu i kupują najtańsze produkty,przecenione wędliny,nabiał .bo na dobre ich nie stać,,Dalej promujcie swoich wybrańców.powodzenia/

zawsze dziewica
zawsze dziewica
1 rok temu

Fuj! Rozumiem desperację właścicieli hoteli, ale żeby aż do tego stopnia? Nie dość, że teraz czeka ich odbudowa spalonej części hotelu to na dodatek trzeba będzie przeprowadzić gruntowną dezynfekcję i detoksykację całej działki, na której on stoi. Poza tym czy samochód SOP jest wyposażony do transportu takich zagrożeń?

Mirek
Mirek
Odpowiedź do  zawsze dziewica
1 rok temu

SPALIĆTĄ CHOŁOTE ZANIM NAS SPALĄ

Mirek
Mirek
Odpowiedź do  Mirek
1 rok temu

RYDZYK W TORUNIU NAGRADZANY A KOPERNIK NIE MOŻE RYDZYK TYM JEŁOPOM TORUNSKIM WPOI że ziemia jest płaska te debile TORUNSKIE w to uwierzą,O CIEMNOTO !!!

solys
solys
1 rok temu

P

solys
solys
Odpowiedź do  solys
1 rok temu

przyślijcie po mnie słuzbowe BMW bo mnie snieg zasypie!!

Diabeł
Diabeł
1 rok temu

Dobrze że Krycha się nie spaliła, byłby straszny fetor!!!ale też okazja do beatyfikacji!!!

Mirek
Mirek
Odpowiedź do  Diabeł
1 rok temu

PRĘDZEJ TO YDLE SNISZCZY POLSKE ZANIM SAMA ZDECHNIE JAK TORUNSKIE DEBILE BĘDĄ RYDZYKA SŁUGAMI NIE BOGA

Mirek
Mirek
1 rok temu

TAK BYŁA PACJĘTKĄ A TERAPEŁTĄ BYŁ OGIER NIE ZNAM STADNINY ALE CHYBA TO PIS Z KONIUSZYM ZIOBRO ALBO COŚ TAKIEGO TAKIEJ KOBYŁY JEDEN NIE WYDYMA DLATEGO BYŁO ICH PONAD SETKA

europ
europ
1 rok temu

to co zrobił ten babsztyl to szczyt chamstwa i prostactwa pokazując jak lekceważy naród bo kary i restrykcje to suweren ponosi a oni tylko splendory nawet za prl władza tak nie poniżała narodu bo robili to w dyskretnie a pałowali i wsadzali tych co teraz pokazują jak głędoko mają w du…ie swój naród teraz żałuję że wtedy władza nie wytłukła wszystich jak tego popiełuszkę

.,.
.,.
1 rok temu

Ciekawe kto zapłaci za tą taksówkę BMW. Na koszt podatników czy moze teraz jest członkiem rządu??