fbpx

Sanepid upraszał Matkę Boską Częstochowską o ustanie pandemii.


12 comments, 10
Subksrybuj nas na Google News

Główny Inspektor Sanitarny wraz z delegacją z poszczególnych stacji sanitarno-epidemiologicznych postanowili udać się na Jasną Górę, by wymodlić u Matki Bożej ustanie pandemii i siły do dalszej służby społeczeństwu.

Dziś jest dobry czas, aby podziękować wszystkim pracownikom stacji zaangażowanym na polu walki z koronawirusem. Przy mocno okrojonych kadrach i niewielkich nakładach finansowych sprostaliśmy naszym zadaniom” – podkreślił Jarosław Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny

Inspekcja biedna, przez całe lata okrojona, z brakami kadrowymi, dała radę. Pokazaliśmy, że jesteśmy potrzebni i za to wszystkim pracownikom Inspekcji Sanitarnej należy się zwykłe słowo ,,dziękuję” – powiedział inspektor. Dodał, że to słowo ,,dziękuję” ma teraz także wymiar dobrze spełnionego obowiązku i poczucie wartości. – Docenienie Inspekcji przez rząd, społeczeństwo, przez wszystkich tych, którzy wiedzą, że nie dałoby się zapanować nad pandemią, gdyby nie ofiarna praca Inspekcji Sanitarnej – podkreśla Jarosław Pinkas.

Jesteśmy bardzo, bardzo zmęczeni, robimy to od długiego czasu, od ponad pół roku, 24 h na dobę, często pracując w niespecjalnie dobrych warunkach, bez linii telefonicznych. Cała masa ludzi jest niezadowolona z tego, że się nie można było chociażby do nas dodzwonić, ale myśmy naprawdę wtedy pracowali. I mamy teraz poczucie, że będzie lepiej, bo mamy szansę na bardzo szybkie ucyfrowienie inspekcji, na znacznie większe środki finansowe, niż mieliśmy do tej pory. Rok 2021 to jest rok z istotnie większym budżetem dla inspekcji sanitarnej, więc mamy perspektywę” – dodał główny inspektor sanitarny.

To trudny rok, skrajnie trudny rok, ale podołaliśmy. Jeszcze wiele przed nami, i potrzebujemy siły. To mała pielgrzymka, bardzo mała, musimy się dystansować, ale chcieliśmy zachować tradycję pielgrzymowania – podkreślił Jarosław Pinkas.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

12 comments, 10

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
5
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
27
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
13
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nasum
nasum
1 rok temu

Potrzebna kasa, a nie pielgrzymka 😀

21 wiek w PL
21 wiek w PL
1 rok temu

Gdyby ktoś nie wiedział albo przed chwilą się obudził – tak, jestesmy w Polsce w 21 wieku. Nie wiem czy śmiać się czy płakać

max
max
1 rok temu

No i co matka boska dała się uprosić PIS-owi pandemia ustała.?? czy dalej trzeba maski?

Nina
Nina
1 rok temu

Do rządu niech kierują prośbę, bo to on decyduje o plandemii.

Antychryst
Antychryst
1 rok temu

A to Q rła, zesłał na koronę, gnidy jeden, nie szanuje człowieków, nie kocha nas, nie lubi ba nie na widzi

gal
gal
1 rok temu

Nawet Pan Jezus kiedy był pytany o to czy jest królem żydowskim odpowiedział że królestwo Jego nie pochodzi z tego Świata, a tutaj banda półgłówków bo trudno ich nazwać osobami odpowiedzialnymi , choć piastują ważne stanowiska modli się o ustanie pandemii, a powinni o lepszy rozum, albo choćby o większą jasność umysłów, a tutaj zupełnie na odwrót, mamy zabobon.

Wrzodzisław
Wrzodzisław
1 rok temu

Kiedyś był taki film radziecki pt “Świat się śmieje”.
Właśnie oglądamy “Świat się śmieje 2”

bas
bas
1 rok temu

Iran. 2.0

marko
marko
1 rok temu

moze sanepid to powinien do pieca wskoczyc na 3 zdrowaski

bbc
bbc
1 rok temu

panie pinkas…nie wiem czy sie smiac …cy plakać…przycisnely was te czasy..ale prosze opowiedziec o blogim nierobstwie przez cale dziesieciolecia…te wakacje na koszt spoleczny w sanatoriach…na l 4…czy nie wstyd dzis wypinac piersi?ilu ludzi pogrzebaliscie bo nie doczekali sie pomocy?ilu ludzi trzymaliscie na kwarantannach jak ziobrowcy w aresztach wydobywczych?nie widze tu czasu na oklaski…a zobacz pan co sie dzieje od dwoch tygodni?

duchu
duchu
1 rok temu

21 wiek a tacy idioci jak ten szef senapidu sa stawiani na takie stanowiska

Jan Przewodnik
Jan Przewodnik
1 rok temu

To wcale nie jest śmieszne. To już jest tragedia w czystej postaci 🙁