Sasin: Tusk to “hejt i dno”. Tak broni odpoczywającego Szumowskiego na jachcie znajomego biznesmena.


8
Subksrybuj nas na Google News

“Sztorm” ogarnął media na wieść że Szumowski spędza urlop w towarzystwie doskonale znanego mu milionera. Pewnie nie było by normalnego w tym nic dziwnego, ale pewne fakty bardzo niepokoją i wręcz kompromitują.

Wydawałoby się że w sprawie Łukasza Szumowskiego już nic nie może zaskoczyć. Afer wokół niego jest na setki milionów złotych. Mimo tego po złożeniu dymisji został wychwalony przez premiera jako jeden z najlepszych ministrów zdrowia w historii. Kościół katolicki porównywał go do świętego Łukasza.

Minister z rządu odszedł bo twierdził że umawiał się tylko do lutego, ale został dłużej ze względu na epidemię. Dziś przecieramy oczy ze zdumienia widząc ministra na jacie u wybrzeży Hiszpanii i, który kilka tygodni temu prosił Polaków aby nie wyjeżdżali za granicę.

Szumowski na jachcie milionera

Najpierw uszczypliwy komentarz od Donalda Tuska. Były przewodniczący Rady Europejskiej wypomniał ministrowi który obiecywał dociągnąć sprawy w Polsce do końca.

Sasin: Tusk to hejt i dno

Jacek Sasin minister Aktywów Państwowych twierdzi że Donald Tusk obejmując jedno z najważniejszych funkcji na świecie wybrał się na saksy. Nie sądzę aby kiedykolwiek i ktokolwiek z obozu zjednoczonej prawicy miał nawet szansę na objecie takiego stanowiska lub nawet podobnego na świecie. Dla Jacka Sasina przewodniczenie w Unii Europejskiej to była ucieczka z Polski i saksy na plaży w Brukseli.

Powiązania Szumowskiego z milionerem właścicielem jachtu

Znajomy Szumowskiego to osoba publicznie znana. To honorowy konsul Islandii w Polsce, członek zarządów w spółkach Atlantex i Północnoatlantyckiej Organizacji Producentów.

Gazeta Super Express ustaliła też, że byłego szefa MZ i Bogusława Szemiotha łączy przynależność do Zakonu Kawalerów Maltańskich. Jest on silnie zakorzeniony w Polsce, przed II wojną światową jego honorowymi członkami byli m.in. Józef Piłsudski, Ignacy Mościcki, czy kard. August Hlond.

“W 2018 r. Szumowski, jako urzędujący minister zdrowia podpisał w Rzymie deklarację współpracy między jego resortem zdrowia a zakonem. Przy podpisaniu umowy obecni byli ludzie, których nazwiska pojawiają się także w wykazach interesów, w których udziały miał Bogusław Szemioth” – pisze “SE”.

Źródło: “Super Express” Twitter


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

8

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
6
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments