fbpx

Skandal! Szczepiła na koronawirusa bez rękawiczek. W Poznaniu zabrakło kasy na materiały ochronne?


4 Udostępnienia

Pierwsze osoby w Polsce zostały już zaszczepione przeciw Covid-19. Proces szczepienia w ramach Narodowego Programu Szczepienia rozpoczął się o godz. 8:31 w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Wątpliwości wzbudzają jednak szczepienia w Poznaniu.

W materiale TVN24 możemy zauważyć, że pielęgniarka wykonuje szczepienie bez odpowiedniego zabezpieczenia w postaci gumowych rękawiczek. O co chodzi? Czyżby w Poznaniu zabrakło pieniędzy na rękawiczki? Przypomnijmy, że zarówno premier, jak i przedstawiciele ministerstwa zdrowia zapewniali, że przebieg szczepień będzie realizowany z zachowaniem wszelkiej staranności sanitarnej. Na poniższym nagraniu widzimy jednak co innego.

Sami zobaczcie!

Jako pierwsza została zaszczepiona Naczelna Pielęgniarka Alicja Jakubowska szpitala MSWiA w WarszawieDla mnie też to jest historia – mówiła Jakubowska przed szczepieniem. Jeżeli chcemy wrócić do normalności, a chcemy, to trzeba się zaszczepić – dodawała. Nie bolało, to zaszczyt dla mnie – zapewniała kobieta po wykonanym szczepieniu.

Od dziś możemy zacząć zmieniać naszą przyszłość. Mamy skuteczne narzędzie walki z epidemią. Teraz już w naszych rękach jest nasze jutro. Ważne, żebyśmy jak najbardziej gremialnie tego narzędzia użyli – powiedział PAP minister zdrowia Adam Niedzielski.

Czekamy na oficjalne wyjaśnienia ! A Wy co myślicie o tej sytuacji? Reagujcie, komentujcie i przekazujcie dalej !

Czytaj także: Szczepionka lepiej traktowana od ludzi? PiS tworzy muzeum. ,,Chwała bohaterom!”

Czytaj także: Pułkownik Wojska Polskiego zaorał Jarosława Kaczyńskiego ! “Bezczelny kacyku!”

Źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments