fbpx

Skandal w Sejmie! Klaudia Jachira wyrzucona z sali przez Straż [VIDEO]


4 comments, 10
Subksrybuj nas na Google News

Adam Glapiński został zaprzysiężony w środę na kolejną kadencję prezesa Narodowego Banku Polskiego. Uroczystości towarzyszyła bardzo burzliwa atmosfera, połączona z protestami opozycji. Pojawiły się hasła “Glapiński musi odejść” i “PiS = drożyzna”. Trzy grosze, w swoim stylu, dorzuciła też Klaudia Jachira, sypiąc z trybuny sejmowej worek sztucznych pieniędzy, symbolizujących dewaluację ich wartości. Jej happening został przerwany przez Straż Marszałkowską, która wyprowadziła ją z sali plenarnej.

Klaudia Jachira słynie z kontrowersyjnych działań, dających jej wielu zwolenników, jak również wrogów. Posłanka wywołuje skrajne emocje i trudno przejść koło niej obojętnie. Akcje w jej wykonaniu można oceniać wedle własnych upodobań, ale jednego nie można Jachirze odmówić – zachowuje się w sposób widowiskowy i wie, jak trafić na pierwsze strony gazet. Tym razem zaprotestowała przeciwko polityce ekonomicznej obozu “dobrej zmiany”, co widać na poniższym nagraniu:

– Zrzuciłam konfetti w kształcie banknotów, żeby pokazać, do czego doprowadzi nadmierne drukowanie pustego pieniądza. Nie ma mojej zgody, by prezes Narodowego Banku Polskiego przysięgał na Konstytucję, przy okazji ją łamiąc, dodrukowując 144 mld zł. Adam Glapiński, we współpracy z rządem PiS, doprowadził do najwyższej inflacji w kraju – powiedziała po swoim występie mediom. Jej happening nie przypadł jednak do gustu Straży Marszałkowskiej. Jachira została wyrzucona z sali obrad, a jej pomysł skrytykowało kilku przedstawicieli obozu rządowego. – Efekt bezdennie głupiego happeningu pani Jachiry. Kto ma to sprzątać? Pracownicy Sejmu, bo jaśnie pani poseł ma taką fanaberię? Może Borys Budka wyznaczy chętnych ze swojego klubu? – pytał oburzony Radosław Fogiel. Skutki akcji posłanki możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 10

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
56
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Petronela
Petronela
3 dni temu

Zapytam z innej beczki :kto posprząta ten bałagan w kraju po ,,Polskim Nieładzie” PIS czy My, społeczeństwo.?Te papierki w Sejmie jest w stanie pozbierać sprzątająca ale biedy i problemów związanych z utrzymaniem rodziny czy prowadzeniem działalności gospodarczej, sprzątająca juź nie jest w stanie cokolwiek zrobić.

Amenorektyk
Amenorektyk
Odpowiedź do  Petronela
3 dni temu

Święta Racja. Oni robią najgorszy bałagan. I nie zdają sobie z tego sprawy że zabawa władców zawsze kończy sie nędzą lub utratą życia przez maluczkich. Czyli Nas Naród ! Niech sprzątają Ci co ich wybierali.

Klaudia Jachira to królowa życia
Klaudia Jachira to królowa życia
3 dni temu

Moim zdaniem działalność Klaudii Jachiry jest bardzo ważna często kluczowa by zrozumieć idiotyzm i hipokryzję aparatu władzy. Ta dziewczyna wnosi powiew wolności i zmian, szansę na reformy zwłaszcza tam gdzie ciemny światopogląd blokuje nowoczesne demoktatyczne zmiany w mentalności Polaków. To wspaniała i wielka postać pełna życia i pozytywnej energii. Zupełnie inna niż te biedaczki trzymane na sznurku jak kozy przez Kaczyńskiego i Rydzyka, całujące w ręce księży jak w feudalnym średniowieczu. Klękający choć to one wylawają swoją krew, one są matkami wszystkich geniuszy i wszstkich świętych. Ale takie kobiety jak Klaudia Jachira nie upakarzają się ponieważ świadomość kto przed kim… Czytaj więcej »

Gość 1
Gość 1
1 dzień temu

SKANDAL to jest, to, że w Sejmie zasiadają takie “osoby” jak:mejza, kukiz, ścigaj, suski i inne sasiny.