fbpx

Skandaliczna propozycja Pietrzaka: “Panowie, nie zapładniamy”


6 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Jeden z naczelnych propagandystów jedynie słusznej partii Jan Pietrzak po raz kolejny wzbudza niemałe kontrowersje. Niski poziom kultury byłego satyryka pozwala mu na obrażanie kogo popadnie. Śmiałości i otuchy dodaje mu sam występ w telewizji oraz rzecz jasna wsparcie uśmiechniętego redaktora prowadzącego.

Według Jana Pietrzaka polskie kobiety są agresywne, a same protesty to wynik złej woli i chęć zrobienia awantury politycznej.

W wyniku publikacji uzasadnienia Trybunału Przyłębskiej w sprawie aborcji, w środę przez ulice Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Gdańska i Krakowa przetoczyły się strajki. Nowe prawo w Polsce zakazuje przerwania ciąży nawet w przypadku silnie uszkodzonego płodu. Z decyzją – jak wskazują sondaże – nie zgadza się ponad połowa społeczeństwa. Przypomnijmy też, że wraz z publikacją – nowe pis-owskie prawo weszło właśnie w życie.

Protesty były komentowane w programie “Jedziemy” TVP Info. Jednym z zaproszonych gości był były satyryk Jan Pietrzak, który bardzo krytycznie odnosił się do Strajku i prowadzącej go Marty Lempart:

Dla pani Lempart każdy pretekst jest dobry, żeby robić zadymę. Przecież ona szuka wyłącznie pretekstów. Tym razem jest to walka z Trybunałem Konstytucyjnym, ale każdy pretekst jest dobry. Ona jest nastawiona na agresje, na walkę, na krzyki, na brzydkie wyrazy. Taki ma jakiś polityczny talent.

Pietrzak zaproponował też kontrmanifestację o kontrowersyjnej nazwie: “Panowie, nie zapładniamy”. Podkreślił, że jest to ironiczny komentarz do wydarzeń, jednak zna wielu mężczyzn, którzy chętnie wyszliby na taki protest.

Na koniec Pietrzak zdecydowanie stwierdził, że popiera zakaz aborcji, a w swoich wypowiedziach odwoływał się do chrześcijańskich wartości kraju. Według niego protest kobiet to przejaw wszechobecnej agresji u ludzi opozycji.

Robienie jakiejś wielkiej demonstracji jest nieporozumieniem, aktem złej woli. Żeby jątrzyć, żeby denerwować, żeby wyprowadzać ludzi na ulicę, bo jest epidemia, a może ktoś się zarazi. Pani Lempart bezpośrednio zwraca się, żeby ślady na mieście zostały po tym przejściu. Wzywa do rozruchów, wzywa do zadymy. Ona służy innej sprawie i nie chodzi o polskie dzieci, o polskie rodziny. Jej chodzi o popisanie się przed jakimiś sponsorami jaką jest waleczną istotą – powiedział satyryk krytykując główną działaczkę Strajku Kobiet.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
6
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grom.
Grom.
10 miesięcy temu

Ma rację.

Nici
Nici
10 miesięcy temu

Panie Pietrzak, tylko taka dygresja. Pan już w rym wieku że nie może wcale, a o zapładnianie też pan nie powinien się wypowiadać to pana nie dotyczy staruszku, więc daj decydować o tych sprawach młodym.

Jerzy
Jerzy
10 miesięcy temu

Panie Pietrzak, nie pieprz pan !

europ
europ
10 miesięcy temu

jeśli chodzi o niego to jak najbardziej jestem za kastracja weterynaryjna była by dobrym wyjściem i poszedłbym dalej i wykastrował bym wszyskich pisiorów pisolubów i pisojebów dla całości dorzucił bym cały kler katolicki

Elf
Elf
10 miesięcy temu

Panu Pietrzakowi ten nędzny dziennikarzyna może co najwyżej buty czyścić.

##ja
##ja
Odpowiedź do  Elf
10 miesięcy temu

A z ciebie “elf”? Ha,ha jak z ko jej ( resztę znasz)