Skiba: “Nawet wyzwisk dobrze formułować nie potrafi, a co dopiero kierować państwem”


1.6k
Subksrybuj nas na Google News

Krzysztof Skiba, polski muzyk, autor tekstów oraz z tego skąd znamy go najlepiej czyli członek zespołu Big Cyc, skomentował ostatnie wydarzenia jakie miały miejsce w sejmie kiedy to Jarosław Kaczyński wykrzyczał swoje gorzkie żale do reprezentantów opozycji.

Krzysztof Skiba odniósł się surowo do sytuacji jaka miała w sejmie kiedy to Jarosław Kaczyński zwrócił się do opozycji: “Takiej hołoty chamskiej to jeszcze nikt nie widział w tym Sejmie”

Skandaliczne zachowanie Terleckiego. Kaczyński wyzywał opozycję od “chołoty” a marszałek zwracał uwagę Borysowi Budce

“I znowu wydarzyło się coś czego nikt z nas nie chciałby oglądać czyli kolejna awantura w sejmie.” – pisze Krzysztof Skiba na swoim profilu na facebooku.

 “Hołota chamska” która padła ze złotych ust szeregowego posła, to jest oczywiście “masło maślane”, to jest zawartość “cukru w cukrze”. Hołota ze swej istoty jest chamska i to jest tak jakby powiedzieć, że brud jest pobrudzony. Nawet wyzwisk dobrze formułować nie potrafi, a co dopiero kierować państwem. Musi być źle skoro tak go ponoszą nerwy.

Notowania Adriana spadają i ostatnia nadzieja w Jacku Kurskim i w jego mrocznej piwniczce, z której wyciągnie jakiś zatęchły przysmak dla wszystkich płazów. “Dziadek z Wehrmachtu” już był, teraz Prezes czeka, co najmniej na “ciotkę z Luftwaffe”…

Czytaj również: Mamy dość! Damięcki rzuca wyzwanie Kaczyńskiemu: „Będzie to pana drogo kosztowało. 24 godziny. Odliczanie rozpoczęte”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.6k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments