Stanowcza decyzja członka PiS. “Rezygnuję z bycia członkiem partii i wzywam do niegłosowania na Dudę!”


2 comments, 9.1k
Subksrybuj nas na Google News

“W imię wyższej racji stanu proszę wszystkich ludzi dobrej woli, a szczególnie moich uczniów, kolegów, koleżanki, przyjaciół i znajomych o zasypanie wszelkich podziałów i odpowiedzialne oddanie głosu na Rafała Trzaskowskiego, co może uchronić nasz kraj przed dalszą dewastacją i rządami autorytarnymi PiS” – apeluje  Sławomir Słomski, były nauczyciel Gminy Bobrowniki, działacz PiS.

Ja Sławomir Słomski, były nauczyciel Gminy Bobrowniki, (okolice Włocławka) świadom wypowiedzianych słów i potrzeby chwili, oświadczam, iż z uwagi na autorytarne zapędy obecnej elity rządzącej, niszczenie państwa polskiego i skłócanie Narodu, (mimo wcześniej złożonej deklaracji) rezygnuję z bycia członkiem partii PiS, która pierwotnie wydawała mi się spełnieniem moich przekonań i ideałów i  podobnie jak Rejtan wzywam cały naród, niezależnie od przynależności partyjnej, do niegłosowania na kandydata – prezydenta A. Dudę.

W trosce o przyszłość Polski – PROSZĘ wszystkich o budującą zgodę, mądrość i prawość, abyście nie dali się kupić „srebrnikami” totalnej władzy pisowskiej (pieniądze nam dają, a WOLNOŚĆ zabierają).

Jak KOCHANI zauważacie, przed wyborami karmi się NAS frazesami, pustymi obietnicami czy promesami – słynnymi „KARTONOWYMI CZEKAMI” bez pokrycia. Ta władza bierze unijne pieniądze, łamiąc zasady UE i traktując ją jako wyimaginowaną wspólnotę. 

Nie zgadzam się na profanację i wypaczanie przez PiS, w czasie kampanii wyborczej, nauk i idei głoszonych przez papieża JANA PAWŁA II oraz wykluczania mniejszości (zawsze byliśmy różnorodni i tolerancyjni).

“Kontrkandydatura Pana RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO nie jest moim marzeniem, lecz w imię WYŻSZEJ RACJI STANU proszę wszystkich ludzi dobrej woli, a szczególnie moich uczniów, kolegów, koleżanki, przyjaciół i znajomych o zasypanie wszelkich podziałów i odpowiedzialne oddanie głosu na wyżej wymienionego kontrkandydata, co może uchronić nasz kraj przed dalszą dewastacją i rządami autorytarnymi PiS.”

Jego wygrana może stanowić jedyny bezpiecznik,który zatrzyma PiS-owski walec, zapewniając nam powrót do normalności, zgody, pełnej demokracji, poszanowania KONSTYTUCJI i przywrócenia niezależności sądów (a nawet uchronić kraj od bratobójczego rozlewu krwi).

Pamiętajmy!! GŁOS MÓJ, TWÓJ, NAS WSZYSTKICH – TO WAŻNA SPRAWA.

źródło: gazeta.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 9.1k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
5
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
51
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Vawa
Vawa
29 dni temu

Można przejrzeć na oczy? Można!

bea
bea
28 dni temu

Lepiej późno niz wcale.Brawo