fbpx

Strzelanina pod Łodzią. Ranny został policjant, niestety nie żyje mężczyzna – właściciel sklepu


2 Udostępnienia

Do tragedii doszło wczoraj 5 maja w Brzezinach pod Łodzią. Na podstawie wstępnych zeznań świadków wiemy jak doszło do zdarzenia, w którym zginął właściciel sklepu i ranny został Policjant.

W środę około godziny 18 z patrolem policji skontaktował się świadek zdarzenia. Twierdził, że widział jak ktoś pchnął nożem 41-letniego mężczyznę. Z jego relacji wynika, że ofiara próbowała złapać przestępcę kiedy ten zorientował się, że na miejsce przyjechał patrol Policji. Właściciel sklepu został dźgnięty w okolice serca. Ratownikom pomimo reanimacji nie udało się uratować mu życia. Pozostawił żonę i dwójkę potomstwa.

Niebezpiecznego napastnika policja dogoniła w bramie. Ten stawiał opór i przy próbie obezwładnienia go i zatrzymania, zranił funkcjonariusza nożem. Policjanci nie mieli wyboru i oddali strzały w stronę przestępcy. Zraniony napastnik przebywa aktualnie w szpitalu i jest pod nadzorem funkcjonariuszy policji. Natomiast raną którą zadał policjantowi okazała się na szczęście niegroźna. Po założeniu szwów funkcjonariusz będzie mógł wrócić do domu.

Jak zostanie ukarany przestępca, kiedy to nastąpi?

Podejrzanemu zostaną przedstawione zarzuty. Przesłuchany zostanie jak tylko poprawi się jego stan zdrowia. Na razie Prokuratura Rejonowa w Brzezinach przekazała nam skąpe informacje : “Czekamy na stanowisko lekarzy czy będzie to możliwe jeszcze dziś – wyjaśnił prokurator Kopania. “

Kiedy dotrą do nas kolejne informacje, na pewno o tym napiszemy. Bądźcie na bieżąco!

Najszczersze kondolencje i współczucia dla Matki i osieroconej dwójki dzieci.  


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ