fbpx

Suski. Policja na “Strajku Kobiet” zachowała się za łagodnie, a kobiety były zamaskowane!!!


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Poseł Suski twierdzi, że zdjęcia zrobione na marszu kobiet w Warszawie 18 listopada są dowodem że to manifestujący byli agresywni “Widzieliśmy zdjęcia, jak policjanci byli atakowani” 

Poseł Suski odpowiadał na pytania redaktora Mazurka. Panowie rozmawiali o piątce Kaczyńskiego, o nowym podziale województwa mazowieckiego, oraz o ostatnich wydarzeniach w Warszawie szczególnie o tych na placu powstańców Warszawy.

Suski: Opozycja jak przejmie władzę cofnie reformy i zabierze 500 plus

Zapytany o praworządność odpowiedział podobnie Jak Jarosław Kaczyński że w naszym kraju jeszcze jej nie ma. Wskazał na dowody w postaci różnych wyroków sądów, co do których można mieć jego zf\daniem zastrzeżenia. Zapowiedział, że jeżeli PIS przegra wybory to następcy cofną już przeprowadzone reformy razem z 500 plus.

Na pewno ci, którzy dzisiaj pretendują do władzy, to już absolutnie żadnej praworządności nie wprowadzą. Zapowiadają zresztą, że cofną jedną ustawą wszystko to, co zostało zrobione. Pewnie też i te wszystkie kwestie socjalne.– powiedział Suski.

Suski: Zamaskowani manifestanci zaatakowali kordony policji

Robert Mazurek dopytywał lidera partii rządzącej o wydarzenia z 18 listopada, kiedy to przebrani po cywilnemu policjanci spałowali kobiety uczestniczące w marszu w Warszawie. Próbował dowiedzieć się czy poseł spodziewa się jakiejś dymisji w Policji.

Poseł stwierdził, że ta manifestacja była nielegalna i tak naprawdę to nie policja była agresywna tylko demontujący. Funkcjonariusze musieli odpowiedzieć siłą dlatego też użyli gazu.Poseł podkreślił że nie dotyczy to posłanki lewicy pani Biejat, której jak twierdzi Policjant połamał legitymację poselską.

Poseł usprawiedliwiał działania Policjantów. Manifestujący byli zamaskowani.

Ja nie mówię o pani posłance Biejat, tylko o grupie ludzi, wśród których była pani posłanka, a to było po pierwsze: nielegalne zgromadzenie, po drugie: noc……osoby zamaskowane.

Suski o wecie: “Znowu napadają na Polskę”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

suski tylko że zamaskowani to byli tajniacy i psiarnia policyjna a tak nawiasem jak tam caryca katarzyna

Aneta
Aneta
1 rok temu

Nie rozumiem dlaczego tak często relacjonuje cię, coś co wygląda jak pisowska ustawka.
Przecież mazurek zadaje takie pytania, jakby chciał żeby pisowskie tytany intelektu “dobrze wypadły”. Dobrze, nie w oczach normalnego człowieka, ale w oczach “ciemnego luda” do którego ten przekaz ma trafić. W mojej ocenie mazurek powinien być traktowany tak samo jak ziemiec, rachoń czy inne perejry