fbpx

Sympatyk Andrzeja Dudy uderzył protestującą młodą kobietę. Mieszkańcy protestowali przeciwko nadaniu Honorowego Obywatelstwa, Prezydentowi.


5 comments, 20.1k
Subksrybuj nas na Google News

Do incydentu doszło w Wieluniu. Na wiec wyborczy Andrzeja Dudy przyszli jego sympatycy. Za szczelnym kordonem Policji ustawiła się też niewielka grupa osób, którzy protestowali przeciwko obecności aktualnego prezydenta, oraz przyznaniu mu honorowego obywatelstwa Wielunia bez konsultacji z jego mieszkańcami.

Niehonorowe zachowanie na imprezie przyznającej Honorowe Obywatelstwo Wielunia

W pewnym momencie z tyłu za plecami kobiety starszy mężczyzna z biało czerwoną chorągiewką zaatakował kobietę stojąca obok innego mężczyzny. O dziwo atakujący nie wybrał mężczyzny tylko zaatakował własnie słabszą kobietę.

Kobieta jednak nie dała za wygraną i ruszyła w kierunku atakującego, co widać bardzo go zdziwiło. Wpis z filmem na twitterze opublikował kandydat na prezydenta Robert Biedroń.

Andrzej Duda stał się Honorowym Obywatelem Wielunia bez zapytania o zdanie mieszkańców miasta.

Rada Wielunia uchwaliła sama bez jakichkolwiek konsultacji z mieszkańcami, przyznanie Honorowego obywatelstwa prezydentowi Dudzie

Czytaj również: “Przepraszam że, źle dla ciebie tańczyłam”. Były radny PiS, za 11 lat bicia i znęcania ma dostać 30 godz. prac społecznych miesięcznie.

Wśród niezadowolonych mieszkańców znajdowały się również osoby protestujące przeciwko decyzji Rady Miasta

Przede wszystkim protestujemy przeciwko temu że Rada Wielunia uchwaliła sama, bez jakichkolwiek konsultacji z mieszkańcami przyznanie Honorowego Obywatelstwa Prezydentowi Dudzie. Przeforsowali sami, jako że mamy Wojewodę, mamy Marszałka , mamy wicestarostę z PiSu, którzy trzęsą całym powiatem, ludzie się ich boją. Robiliśmy ankiety tutaj lokalne i wypadł najgorzej ze wszystkich w zestawieniu przy Panu Tulskim i Pani Oldze Tokarczuk mimo wszystko został wbrew naszej woli, wbrew woli wielu mieszkańców Honorowym Obywatelem – mówi mieszkaniec Wielunia

Nie było to honorowe zachowanie jednego z mieszkańców Wielunia bijącego kobietę. Do tej pory głosu w tej sprawie nie zabrał nowo upieczony honorowy obywatel Wielunia. Niestety w szeregach PiS to nie pierwszy i nie ostatni damski bokser


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 20.1k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
15
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Człowiek Boldenon
Człowiek Boldenon
1 rok temu

kara dla tego pana jest tylko jedna…140 batów po twarzy kablem i golenie na łyso

babcie
babcie
1 rok temu

To właśnie jest kultura i zachowanie pisowców na czele z kaczorem.

Jeferson
Jeferson
1 rok temu

Gdybym był na miejscu i to zobaczył to śmieciowi skuł bym mordę

Lol
Lol
1 rok temu

Dziadek wie co robi, chołote uczy kultury

Marta
Marta
1 rok temu

Normalnie to by mu pewnie skopała nabial ale jak widać dziadek mizerota nawet wydmuszek nie miał i dlatego poziom testorenu większy u kobitki niż u niego. Bohater zerojajeczny.