fbpx

Szok! Ziemkiewicz atakuje Prezesa PiS! “Kaczyńskiemu odbiło, ściąga na obóz rządzący nieszczęście”


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Rafał Ziemkiewicz, publicysta TVP – polityczny hipis, który od lat bezpardonowo krytykuje każde działanie opozycji, postanowił zszokować wszystkich. Redaktor TVP INFO w obszernym tekście dla „DoRzeczy” krytykuje „piątkę dla zwierząt” Jarosława Kaczyńskiego bijąc centralnie w samego Prezesa. Ziemkiewicz stwierdził, że „piątka dla zwierząt” to „już coś więcej niż błąd, taki, jakimi były ‚apteka dla aptekarza’ czy zakaz handlu w niedzielę, które wyborcy, nawet uznając zmiany za idiotyczne, potrafili partii rządzącej wybaczyć”.

Ziemkiewicz wskazuje, że w projekcie chodzi o coś więcej niż „o prawo do hodowli norek, jeden szczególny dział produkcji rolniczej, który może się miastowym politykom wydawać równie mało istotny, jak tucz gęsi na foie gras, którego przecież swego czasu zakazano i nic się z tego powodu nie zawaliło”.

Według Ziemkiewicza „piątka dla zwierząt” Kaczyńskiego niesie PiS-owi 3 zagrożenia: katastrofę ideową; katastrofę polityczną i katastrofę wizerunkową.

Publicysta twierdzi, że PiS odczuje tę decyzję politycznie bardzo szybko„Rolnicy, wbrew temu, co sądzi większość miastowych, nie są głupi, choć często nie mają miastowego wykształcenia” – pisze. Dodatkowo w tekście czytamy, że „osobiste zaangażowanie Kaczyńskiego w moralną krucjatę przeciw hodowcom gniewa przede wszystkim ludzi poważnie traktujących prawo do życia nienarodzonych dzieci”. PiS bowiem zajmuje się prawami zwierząt, a nie ruszył jeszcze ustawy antyaborcyjnej.

Ziemkiewicz liczy, że tak jak w przypadku wyborów korespondencyjnych, tak i teraz prezesowi PiS postawi się ktoś taki jak Jarosław Gowin.

„Czy teraz też znajdzie się ktoś odważny, by powiedzieć ‚Naczelnikowi’, że mu, pardon pour le mot, odbiło i ściąga na siebie i swój obóz nieszczęście?”. – powiedział Ziemkiewicz.

Czytaj także: Dziennikarz TVP do posłanki: Zdrajczyni, sama się wyskrob. “Tak jawnego chamstwa wśród osób publicznych Polska nie widziała”


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: nczas.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

ziemkiewiczowi już dawno odboło i teraz boi się że skozy na śmietniku historii jak wszyscy niegodziwcy i przydupasy

AL39
AL39
10 miesięcy temu

Ten pan jest niewiarygodny i jako dziennikarz żałosny. To zwyczajny menel.