fbpx

Szokujące szczegóły sojuszu PiS-u i Lewicy. Lewica od kilku dni negocjowała z partią rządzącą. Nikt inny z opozycji tego nie wiedział


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Na jaw wychodzą kolejne pikantne szczegóły z Sejmu RP. Tym razem Gazeta Wyborcza donosi o tajnym sojuszu Prawa i Sprawiedliwości z Lewicą. Według informacji rozmowy ws. głosowania nad Krajowym Planem Obudowy toczyły się od kilku dni za zamkniętymi drzwiami. I reszta opozycji nic o nich nie wiedziała.

Lewica i PiS w sojuszu przepychają po cichu wspólny projekt ustawy

Jak donosi Gazeta Wyborcza i inne czołowe dzienniki, dzisiaj Lewica wraz z partią Jarosława Kaczyńskiego doszły do porozumienia kończąc trwające od kilku dni obrady.

Obrady o których, jak się okazuje, nie widziała żadna inna partia znajdująca się w opozycji. Dzięki układowi na najbliższym głosowaniu w Sejmie do puli ma swoje głosy dorzucić ugrupowanie Czarzastego. Swoje oficjalne oświadczenia wydały dzisiaj partie PSL oraz Koalicja Obywatelska. Donoszą one o pominięciu ich w obradach i oskarżają Lewicę o zdradę na arenie politycznej.

Lewica dogaduje się z PiSem

W oficjalnym liście do premiera Mateusza Morawieckiego Lewica wystawia swoje postulaty. 30% z budżetu dla samorządów, 850 milionów Euro dla szpitali i państwowej służby zdrowia, 75 tysięcy tanich mieszkań na wynajem i 300 milionów zapomogi dla branż, które najbardziej ucierpiały podczas pandemii. Rząd przystał na te punkty.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „LEWICA WPROWADZA DO KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY: 1. Minimum 30% środków z KPO dla samorządów 2. Budowę 75 tys. tanich mieszkań na wynajem 3. 850 mln euro dla szpitali powiatowych 300 mln euro dla firm poszkodowanych przez pandemię 5. Powstanie Komitetu Monitorującego wydatki z Funduszu Odbudowy 6. Prezentację szczegółowego plan wydatków z części pożyczkowej LEWICA €”
Oficjalny komunikat partii Lewica

Ciekawe co jeszcze za zamkniętymi drzwiami zostało uzgodnione?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
LEwicowiec
LEwicowiec
3 miesięcy temu

DRAMAT, PiS dogaduje się z Lewicą; Panie Czarzasty popiera Pan Morawieckiego i jego świte, a nie czytał Pan informacji że Pan Premier osobiście decydował o wydaniu 70 milionów na wybory kopertowe? Panie Premierze to jest skandal