fbpx

Tajemniczy pakt Banasia z Dudą


1 comment
Subksrybuj nas na Google News

Wirtualna Polska ustaliła nieoficjalnie, że w ostatnich dniach doszło do spotkania prezesa Najwyższej Izby Kontroli z prezydentem Andrzejem Dudą. Banaś miał badać prezydenckie podejście do batalii, którą toczy na froncie z PiS. To nie pierwszy raz, kiedy prezes NIK próbuje przekabacić Dudę, by ten stał się jego sojusznikiem.

Nieoficjalnie do rozmów miało dojść w siedzibie Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Spotkanie miało odbyć się pod koniec kwietnia, po tym, jak w mediach ukazały się informacje o wstępnych wynikach kontroli NIK odnośnie wyborów kopertowych, które zdaniem kontrolerów były nielegalne, a odpowiedzialność za nie ponoszą premier Mateusz Morawiecki i szef KPRM Michał Dworczyk. Przypomnijmy, że raport Izby w sprawie wyborów kopertowych ma ukazać się 18 maja. Dokument nie zostawia suchej nitki na rządzących.

Dzień po publikacjach prasowych nt. wyników kontroli funkcjonariusze CBA weszli do domu syna prezesa Izby – Jakuba Banasia. Przypadek?

Nieoficjalnie, Duda ma być w ostatnim czasie jedynym sojusznikiem szefa NIK.

“Prezes Najwyższej Izy Kontroli Marian Banaś pozostaje w stałym kontakcie z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejem Dudą. Treści czy ustalenia rozmów pozostają w wyłącznej dyspozycji Pana Prezydenta Andrzeja Dudy” – poinformowało Wirtualną Polskę biuro prasowe Najwyższej Izby Kontroli.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polak emeryt
Polak emeryt
1 rok temu

głosowałem na Prezydenta Dudę ! gdzie Pan jest ? Proszę bronić Polskę!