fbpx

Terlecki zapowiada Jachirę? No i wyrównało się-jest cień nadziei. Felieton Albina


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Myślę sobie tak- protesty OSK przeszły pierwszy etap. Super organizacja-wielki szacunek. Pora na kolejny krok. Sprzeciw obywatelski się dokonał, ale to niczego nie załatwia. Musi być teraz działanie polityczne, nawet wspólnie z tymi politykami, którzy są i jacy są.


OSK nie popełnił błędów, jakie popełnił KOD. Niech nie popełni i kolejnego-wypinania się na polityków. Nie mamy super opozycji, ale mamy NASZĄ OPOZYCJĘ- nie obcą i trzeba z nią współpracować, bo wielu z nich pokazało, że bliski jest im protest kobiet i postulaty kobiet.

Na początek ugadałbym z Czarzastym i Budką, aby “delegowali” po kilku posłów do utworzenia koła parlamentarnego OSK. Nie musi to oznaczać zerwania ze swoimi partiami, ale na pewno ułatwi współpracę z klubami sejmowymi i artykułowanie swoich spraw w sejmie, jako koło OSK.

Wyobrażacie sobie jak Terlecki zapowiada:

“teraz w imieniu koła OSK, głos zabierze Klaudia Jachira”. Czegoś takiego teraz potrzeba.

PIS to przestępcy, czekają ich długie wyroki więzienia, począwszy od Kamińskiego czy Ziobry i dlatego póki mają 25-30% poparcia-nie ustąpią.

Głos OSK z sejmu pomógłby dotrzeć do części wyborców PIS i wpłynąć na spadek poparcia dla PIS, a wtedy sami się podzielą i pozagryzają, walcząc o miejsca na coraz krótszych listach wyborczych !
Ziobro i Gowin, nie mając szans na miejsca na listach PIS, musieliby oddzielić się i walczyć o swoje partyjki, aby przekroczyć 5% i uratować swoje dupy, a to pogrążyłoby całą koalicje PIS.

PiS na równi z Koalicją Obywatelską. NAJNOWSZY SONDAŻ

PIS wciąż groźny, ale nie wolno lekceważyć KO:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments