To nie żart! Jakimowicz kupił sobie 12. letnią dziewczynkę.


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Stonewall – poznańskie stowarzyszenie integrujące zwolenników równouprawnienia osób LGBT+ wspomniało na swoim profilu na Facebooku o autobiografii Jarosława Jakimowicza z 2019 roku. W swojej książce gwiazdor TVP pisze o tym, że “kupił” dwunastoletnią dziewczynkę z Tajlandii.

Grupa Stonewall zacytowała fragmenty, w których Jakimowicz opowiada o kulisach “transakcji”.

“Tajki, które poznałem w Niemczech, też takie były. Pewnego razu któraś z nich mnie spytała, czy nie chciałbym takiej dziewczyny, jak one. – Jak to? – Oczywiście nie zrozumiałem. – Mamy znajomego, który może to załatwić, pogadaj z nim. (…)

Ja oczywiście, będąc w tak młodym wieku, nie bardzo sobie mogłem to wszystko wyobrazić. Jednak pogadałem z tym człowiekiem. Byłem bardzo ciekaw. Okazało się, że mogę taką dziewczynę mieć za dwa tysiące marek. – Będzie twoja – powiedział. – No dobra! – Zdecydowałem, zupełnie nie zdając sobie sprawy, na co się piszę. (…)

Po jakimś czasie jedna z koleżanek Tajek oznajmiła mi, że w mojej sprawie chyba już wszystko załatwione. Machnąłem już dawno ręką na te dwa tysiące marek, które w swoim odczuciu straciłem. A tu nagle znów ten facet – wraca ze spełnioną obietnicą. Dziewczyną! Pojechałem do mafijnego mieszkanka – takie miejsca zupełnie mnie nie przerażały, dobrze znałem ten klimat. Usiadłem, czekałem.

Nagle drzwi się otworzyły, a obok sprawcy całego zamieszania stanęła dwunastoletnia dziewczynka. – Co to jest? – spytałem, nie mogąc wyjść ze zdumienia. – No jak to, twoja dziewczynka – Jugol radośnie przyklasnął, dumny z siebie. – Ale… – zacząłem się trochę jąkać. – Ona jest mała… trochę… jakby. – Spokojnie, urośnie ci! Wciąż miał na twarzy szeroki uśmiech i pewność, że wszystko jest w idealnym porządku.

Zalała mnie lawina myśli: Jak wrócę z nią do domu? Do jakiej szkoły mam ją wysłać? W jaki sposób mam ją wychować?” – pytał sam siebie Jakimowicz.

PREZENT DLA DZIECKA 6+ ?

Spraw frajdę i postaw na ZABAWĘ KREATYWNĄ ze

Wybierz zestaw dla dziecka i zamów! TANIEJ niż GDZIEKOLWIEK !

Preferujemy TYLKO bezpieczne przesyłki OLX.pl za 8,99 PLN

Niespodzianka! „Poznań w kolorach tęczy” to bezpłatna Publikacja przygotowana przez Grupe Stonewall ZE wsparciem Miasta … Opublikowany przez & nbsp; Piątek, 22 Stycznia 2021

REAGUJ, SKOMENTUJ, UDOSTĘPNIJ DALEJ ! ~ GAZETAPLUS.PL #WolneMedia ~ Czytaj także:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
9
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kek
kek
1 miesiąc temu

Dobrze, że chociaż chciał ją posłać do szkoły XD

Orcio
Orcio
Odpowiedź do  kek
1 miesiąc temu

do szkoły przy drodze , gdzie już edukuje się kilka starszych koleżanek