fbpx

TOP 10 wypowiedzi Marka Suskiego. Gotowi? Załóżcie różowe okulary !!!


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Politycy jedynie słusznej partii słyną z wielu niemądrych wypowiedzi publicznych. Jedni kołatają nasze nerwy mniej, drudzy bardziej. Przykładem polityka PiS, który dostarcza więcej uśmiechu, niż siwych włosów jest poseł Marek Suski. W artykule przedstawimy Państwu TOP 10 nieprzemyślanych wypowiedzi pupila prezesa Jarosława. Pamiętacie te inteligenckie wywody? Cenicie zmysł śledczy posła Suskiego? Uśmiejecie się po pachy!

1.

“Kiedyś jako nastolatek miałem długie włosy i jak jeździłem autostopem to kierowcy zatrzymywali się w nocy, bo myśleli, że jestem dziewczyną”

– mówił w wywiadzie dla “Rzeczpospolitej”

2.

“To taka trochę postawa, jak wojska rosyjskie, kiedy było powstanie w Warszawie. Czekali aż się powstanie wykrwawi i wtedy my przyjdziemy na gotowe. Nie popieram tej postawy. Takie stanie z karabinem u nogi pomaga opozycji”

– mówił o postawie Andrzeja Dudy w wywiadzie dla telewizji “W Polsce”

3.

“- Czy znana jest panu osoba o pseudonimie Caryca? – Nie znam carycy. Jedyna, którą znam do Katarzyna… – Katarzyna… a może pan podać nazwisko? – Katarzyna Wielka… ”

4.

“- Tu jest mowa o tym, że miał Pan dostęp do rachunku.. – Jaki rachunek? Co pan rozumie przez to słowo? Moglibyśmy prosić o sprecyzowanie pytania? – No właśnie nie wiem o jaki rachunek… “

5.

“Sam wręcz fizycznie walczyłem o zmiany w sądownictwie. Mam nawet siniaki na brzuchu, jak mnie Petru ze swoją bandą przycisnął do stołu prezydialnego.”

6.

“- Czy pan zna pana Adama Adamowicza? – Adama Adamowicza? Chyba nie znam… – Członek, założyciel regionalnych struktur Platformy Obywatelskiej. Adam Adamowicz, Prezydent Gdańska.. Nie zna Pan? – Adam Adamowicz? Nie znam takiego człowieka. Prezydent Gdańska nazywa się Paweł Adamowicz..”

7.

“- Ale państwo się przyznali. I syn – pan Krzysztof, i syn – pan Mirosław i synowa – pracują. Ale zostawmy to. Nie o to chodzi. – Ja nie mam syna Krzysztofa, panie przewodniczący. Pan zmyśla… – A Mirosława? – A Mirosław to jestem ja! Dalej pan nie wiem. Ja się nazywam Łosiński Mirosław. – Ale można mieć syna o tym samym imieniu…”

8.

“Jarosław Kaczyński poświęcił się całym życiem. Nie ożenił się bo służył Polsce i nie chciał unieszczęśliwiać jakiejś Kobiety, którą by pozostawiał, służąc Polsce…”

9.

“- Pewnie się pan tym nie chwalił, tym bardziej, że Michał Tusk nawet maile przekazywał, jako Józef Broda… – Józef Bąk… – A czyli dobrze pan wie, pod jakim był pseudonimem!”

10.

“Panie Marszałku, Wysoka Izbo! Najpierw chciałem podziękować panu marszałkowi. Panie marszałku, mordo Ty moja, dziękuje za te dodane 30 sekund, ludzki pan…”

Sylwetka posła Suskiego wg Wikipedii

Marek Witold Suski  polski polityk, poseł na Sejm IV, V, VI, VII, VIII i IX kadencji, w latach 2017–2019 szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.

Syn Janusza i Aliny. Absolwent Pomaturalnego Studium Zawodowego Technik Teatralnych w Warszawie. Przez rok był zatrudniony w Teatrze Wielkim w Warszawie. Następnie do początku lat 90. pracował w zakładzie rzemieślniczym. Od 1993 do 1996 kierował Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Tarczynie. W latach 1997–1999 był dyrektorem filii biura poselskiego Jarosława Kaczyńskiego w Radomiu, następnie pracował w spółce akcyjnej „Srebrna”.

Współtworzył Porozumienie Centrum, następnie Prawo i Sprawiedliwość. Początkowo nie mógł dostać się do parlamentu.

W wyborach do Sejmu w 2011 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję, dostał 17 251 głosów. W 2015 został ponownie wybrany do Sejmu, otrzymując 36 542 głosy.

22 lipca 2016 został wiceprzewodniczącym komisji śledczej ds. Amber Gold.

19 grudnia 2017 premier Mateusz Morawiecki powołał go na szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów w randze sekretarza stanu w KPRM. Zastąpił na tej funkcji Elżbietę Witek. W wyborach w 2019 uzyskał mandat posła IX kadencji, otrzymując 69 141 głosów. W listopadzie 2019 Marek Suski został wiceprzewodniczącym Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczącym Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa oraz wiceprzewodniczącym Komisji Kultury i Środków Przekazu. Zakończył w związku z tym pełnienie funkcji rządowej.

REAGUJCIE, KOMENTUJCIE, UDOSTĘPNIAJCIE DALEJ !!!

Czytaj także: Radny PiS wjechał w starszą kobietę na przejściu. Twierdzi, że był trzeźwy, a Policja nie potwierdza

Czytaj także: Zuchwała kradzież “prawdziwego Polaka i patrioty”. Wszystko się nagrało…

Czytaj także: Jurek Owsiak zawiedziony postawą TVP ! “Miałem nadzieję, że czas świąt to czas z ciepłymi życzeniami “

Czytaj także: Najlepsze życzenia jakie słyszałem.

Źródło: wikipedia.pl , youtube.pl , wyborcza.pl , twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments