Vega zdradził, ile ma nagrań polityków w domach publicznych


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Choć prokuratura dementuje rewelacje Patryka Vegi ws. afery podkarpackiej i zaprzecza, że kompromitujące polityków nagrania istnieją, reżyser zapewnia, że posiada seks taśmy polityków z prostytutkami i dodaje, że nie chce mówić o tym, jak wszedł w ich posiadanie.

Skala korupcji i jej formy są porażające. Wszyscy oskarżeni mają zarzuty sprowadzające się do tworzenia tzw. parasola ochronnego, przez co bracia R. mogli latami handlować kobietami i prowadzić domy publiczne, w tym dla VIP-ów i polityków. Oskarżonym grozi do dziesięciu lat więzienia.Największe emocje budzą rzekome nagrania – prawie 4 tys. materiałów – z domów publicznych. Bohaterem ma być między innymi wpływowy polityk partii rządzącej. Rzekomo zarejestrowano innych polityków, wiceministra obrony czy arcybiskupa, którzy spotykali się z prostytutkami. Prokuratura twierdzi, że nagrania nie istnieją.

Patryk Vega zapewnił jednak, że jest w posiadaniu nagrań kompromitujących polityków. reżyser utrzymuje że jest w posiadaniu “ogromnej ilości niepublikowanych materiałów audio-wideo, również tych, na których ludzie uprawiają seks”.

skorumpowany policjant CBŚ z Rzeszowa – Daniel Ś.

Policjant miał ochraniać i kontrolować seksbiznes braci Aleksieja i Jewgenija R., i w zamian sam korzystać z darmowego seksu z prostytutkami, z posiłków i trunków. Właściciele agencji, z pochodzenia Ukraińcy, jako jedyni w regionie mogli prowadzić intratny biznes. Potwierdziło to śledztwo Prokuratury Krajowej, która w tym tygodniu oskarżyła m.in. Ś., dowody oceni sąd.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
6
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments