W obronie Czaputowicza duchowny do Szydło : “Stacza się Pani …”


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Byłemu ministrowi spraw zagranicznych po odejściu z rządu rozwiązał się język. Tego w PiS nie lubią. Beata Szydło zaatakowała byłego ministra próbując w ten sposób bronić Waszczykowskiego.

Szydło broni “swojego” szefa MSZ

Szydło w wywiadzie jaki udzielił Czaputowicz po swoim odejściu z gabinetu Morawieckiego dostrzegła krytykę ministra Waszczykowskiego, który będzie pamiętany przede wszystkim z podpisania umowy z nieistniejącym krajem San Escobar. Jacek Czaputowicz zwrócił uwagę na większe przewinienia

– Udało się mi wyprowadzić z kryzysu stosunki z UE, których przyczyną był spór o praworządność. Także z mojej inicjatywy doprowadziliśmy do zasadniczej poprawy stosunków z Niemcami, również gdy idzie o politykę historyczną. Podobnie byłoby z Francją, ale pandemia przerwała ten proces zbliżenia. Do swoich sukcesów zaliczam też wyciągniecie z głębokiego kryzysu stosunków z Ukrainą i Litwą – mówił Czaputowicz.

Beata Szydło która Waszczykowskiego powołała do swojego gabinetu poczuła się urażona, że tak doskonały minister mógł być skrytykowany.

Krzysztof Mądel – Jezuita: Pani się stacza

W swoim stylu Beata Szydło występując w obronie Waszczykowskiego nie wymienia żadnego argumentu na jego obronę, a tylko atakuje Czaputowicza zarzucając mu brak profesjonalizmu. W domyśle mamy oczywiście brak lojalności, ponieważ to jest główną cecha profesjonalizmu ostatnich rządów.

Zakładając a priori, że nikt po nikim niczego nie może poprawić, stacza się Pani na manowce. Poprawiać trzeba stale, w tym siebie, na tym polega człowieczeństwo.

– napisał na Twitterze duchowny jezuita, filozof, teolog moralista,  słynie z mądrych kazań i odważnych sądów o Kościele w mediach. Zasłynął z powiedzenia że “Jezus był pierwszym genderystą”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
15
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
8
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments