fbpx

W Radzie Ministrów ,,ogon merda psem” – komentuje Andrzej Nowakowski


1 comment, 5
Subksrybuj nas na Google News

Zbigniew Ziobro mimo iż raz już wyleciał upokorzony z łask Jarosława Kaczyńskiego ponownie stroszy piórka i ostrzy pazurki. Tym razem obiektem jego ,,niechęci” jest sam premier Mateusz Morawiecki. Dlaczego wicepremier Kaczyński milczy? To proste, dewizą jego rządzenia jest skłócenie ludzi i czekanie na efekty. W ostateczności poprze tego, który zaoferuje mu więcej.

Prezes powolutku zbliża się do mety

Od dawna wiadomo, że panowie M. i Z. – delikatnie rzecz ujmując – nie przepadają za sobą i okazują to publicznie. Nie owijając w bawełnę, obaj mają aspiracje przejąć schedę po prezesie Jarosławie, który powolutku zbliża się do mety. Tylko to się dla nich liczy, a nie opowiastki o energetyce i temu podobne, głoszone pod publiczkę banialuki. Zdaniem Solidarnej Polski, decyzje Morawieckiego, to nic innego jak bezkrytyczne realizowanie unijnych wymogów.

Zastanawiam się, czyje to, w takim razie wymogi chce realizować Ziobro? Putina, Orbana?

Dziennikarka TVN24, sytuację na linii Morawiecki-Ziobro określa jako:

– ,,Trudne relacje między politykami…”

Tzw. trudne relacje, to może mieć Kowalski z Kowalską z pierwszego piętra, a nie czołowi politycy sprawujący rządy w moim kraju. Nie ma nic gorszego, gdy o losie obywateli decydują politycy o wyolbrzymionych ambicjach i zarazem braku kompetencji, by sprawować swoje urzędy. Do tego niestety doszło.

Głos w tej sprawie zabrał wiceminister Klimatu i Środowiska Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski Ziobry:

Panie premierze, niech pan będzie mężczyzną

– ,,To nie jest popieranie lidera, prezesa Zjednoczonej Prawicy…”– powiedział, ni przypiął ni wypiął – jak zawsze ,,kulą w płot” – mędrzec Ozdoba.

Wiceminister Ozdoba posunął się jeszcze dalej:

– ,,Jeszcze bardziej niż rząd pani premier Ewy Kopacz, Mateusz Morawiecki zdecydował, że ten cel energetyczny będzie szybszy, większy, co jest w naszej ocenie złym sygnałem…”

Chciałbym w tym miejscu nieśmiało przypomnieć panu premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, że stoi on na czele Rady Ministrów i to on ocenia swoich podwładnych, a nie na odwrót. Chyba, że się mylę. Słuchając wypowiedzi Ozdoby, odnoszę wrażenie, że w KPRM ,,ogon merda psem” – to z bogatej kolekcji przysłów europosła Tadeusza Cymańskiego.

Panie premierze, niech pan będzie mężczyzną…

Andrzej Nowakowski  


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
8
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pol!
pol!
1 rok temu

białoruś bis