fbpx

Wałbrzych został pierwszym polskim miastem wolnym od PIS


1 comment, 3 Udostępnienia
wikipeda
Subksrybuj nas na Google News

12 stycznia tuż po godzinie 15.00 Wałbrzych stał się strefą pozbawioną wpływów partii PIS. Brzmi jak sen? To stało się naprawdę. Krzysztof Sobolewski, szef Komitetu Wykonawczego PiS, poinformował, że na wniosek Pełnomocnika Okręgowego PiS okręgu nr 2 w Wałbrzychu Michała Dworczyka nastąpiło rozwiązanie partii terenowej Prawa i Sprawiedliwości. Cudowną nowinę samorządowiec przekazał na tweeterze.

Decyzja wiceprezesa Rady Ministrów to efekt upublicznienia rozmowy dwóch działaczy PIS-u. Mieli oni ocenić, że ich partia jest taka sama jak PO , LSD i inne partie, różni się tylko szefami. “Bo Kaczyński dla mnie to jest wzór i tyle. Ja jestem kaczysta, nie PiS-owiec” – powiedział Janusz Czyż. “Oni po prostu chcą jak najwięcej do siebie zagarnąć, dostać jak najlepsze posady i po prostu, kolokwialnie mówiąc, nachapać się jak najwięcej do swojej kieszeni” – skomentował nagrywający rozmowę Radosław Łosiński.

“Ty chcesz, k***a, za Maćka położyć głowę? Po co, do czego ci to, k***a? Maciek położy za ciebie? Dał ci tutaj pracę. – te słowa Janusz Czyż skierował do Radosława Łosińskiego. No, jeden dał ci pracę, a drugi może ci ją odebrać. No – dodał Bartłomiej Grzegorczyk.

Do szokującej wymiany zdań doszło w restauracji, gdzie Radosław Łosiński postanowił nielegalnie nagrywać zaskakujące wypowiedzi swoich kolegów. Finałem całego zdarzenia jest to, że wszystkie osoby, które były członkami Prawa i Sprawiedliwości w tym komitecie, zostały skreślone z listy członków Prawa i Sprawiedliwości 

Sprawę postanowił skomentować na tweeterze Tomasz Siemoniak :

Dziękujemy, że prezes Kaczyński rozwiązał wałbrzyskie struktury PiS i wyrzucił wszystkich członków z partii. Wałbrzych stał się od tego momentu lepszym miejscem na świecie. Ale rozliczenia wymagają szefowie stojący za brutalnymi porachunkami a groźbami ma zająć się prokuratura”

Miastu Wałbrzych serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nowej, wolnej od PIS-u rzeczywistości!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bolo
bolo
2 lat temu

nareszcie !!!!