Warszawa nie będzie miała automatów do dezynfekcji rąk na ulicach.Zielona Góra będzie miała 20 szt.


Subksrybuj nas na Google News

Soszyński oznajmił, że z uwagi na “konieczność racjonalizacji wydatków środków publicznych, wprowadzoną w związku z panującą epidemią, aktualnie nie planuje się zakupu stanowisk bezdotykowych do dezynfekcji”.

Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry, instaluje w mieście urządzenia do dezynfekcji rąk. Łącznie będzie ich 20. Dochody Warszawy zaplanowane na ten rok wynoszą ok. 20 mld zł, a Zielonej Góry ok. 1 mld zł.

Dozownik z płynem dezynfekcyjnym wyposażony jest w pedał nożny, który naciskamy, by pobrać preparat antybakteryjny. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba w ogóle dotykać urządzenia, a więc może z niego bezpiecznie korzystać dużo osób, Urządzenia do dezynfekcji rąk staną przy dworcach PKP i PKS, centrum przesiadkowym, obu przystankach autobusowych przy ul. Boh. Westerplatte, przystanku przy bibliotece Norwida, przystanku przy ul. Batorego, siedzibach urzędu miasta przy ul. Podgórnej, Grottgera i Sienkiewicza, urzędzie marszałkowskim, planetarium Wenus, ratusza, pomnika Bachusa, starym cmentarzu, przy siedzibie MOPS, pod sądem na pl. Słowiańskim, przy Ogrodzie Botanicznym, a także na pl. Pocztowym i przystanku przy Szosie Kisielińskiej obok ogródków działkowych.

Nakaz udostępniania środków do dezynfekcji rąk został nałożony na podmioty zarządzające m.in. obiektami sportowymi, handlowymi lub usługowymi, stacjami paliw, targowiskami”. “ilość punktów do dezynfekcji na terenie miasta ( Warszawa ) pozwala przyjąć, że ich nasycenie jest wystarczające”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments