fbpx

Wstrząsający wywiad Kaczyńskiego! “W USA sfałszowali wybory. W Polsce na to nie pozwolimy”


8 comments, 10
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński postanowił jeszcze bardziej podgrzać atmosferę w kraju. Według szefa PiS, sfera wolności słowa jest obecnie zagrożona na całym świecie. “Dziś w centrum uwagi jest to, co zdarzyło się w USA – odebranie głosów urzędującemu prezydentowi” – stwierdził. Podkreślił, że kluczem do obrony wolności są “własne media”. Słowa Kaczyńskiego zwiastują kolosalne problemy dla Polski.

Prezes został zapytany, czy wolność w Polsce jest dziś zagrożona.

“Tak uważam. Jest bardzo wiele przykładów tego ograniczenia wolności. Dziś w centrum uwagi jest to, co zdarzyło się w USA – odebranie głosów urzędującemu prezydentowi. Ale też inne, które zmierzają do tego, by ludzie o poglądach konserwatywnych nie mogli się bezpiecznie wypowiadać – stwierdził w wywiadzie dla telewizji wPolsce.pl.

“(…) Pojęcia, którymi się posługują wrogowie wolności, są zwykle mylące, to jest celowo stosowana socjotechnika, mowa nienawiści jest na czele tych pojęć i tolerancja jako druga. To w wielu już miejscach przybiera charakter nie tylko praktyk, ale jest to ujęte w normach prawnych o charakterze represyjnym. Te bywają już stosowane” – przekonywał Kaczyński.

Według wicepremiera, “Polska pozostaje swego rodzaju oazą wolności w Europie”

Można dzisiaj powiedzieć, że istnieją siły, które zupełnie jawnie dążą do tego, żeby Polska przestała być tą oazą. To jest deklarowane wprost przez lewicę, przy czym można mówić już nie o lewicy, tylko o lewactwie. Chodzi o Platformę Obywatelską. To naprawdę w tej chwili jest groźne – ocenił wicepremier.

Kaczyński o “własnych mediach”

Prezes partii rządzącej skomentował też zakup Polska Press przez Orlen.

“Uważam, że jest jedna z najlepszych wiadomości, którą usłyszałem w ciągu ostatnich lat. To pierwszy krok w drugą stronę. Pozbawiliśmy się mediów na rzecz cyników, głównie niemieckich, z ogromną stratą dla narodu” – powiedział.

Podkreślił, że “musimy mieć własne media, a media niepolskie powinny być w Polsce wyjątkiem. To jest jedyna droga do obrony naszej wolności” – mówił

Prezes Orlen – Człowiekiem Wolności 2020 tygodnika “Sieci”.

Jest on nadzieją. Nadzieją nie naszego obozu politycznego, nie jakiejś grupy partykularnej, tylko po prostu Polski. Wszystkich Polaków, którzy chcą po prostu dobra naszego narodu. Uważam, że kapituła nagrody świetnie wybrała, oczywiście także czytelnicy – uważa Kaczyński.

Jeśli ludzie się nie obudzą – PiS wygra kolejne wybory. “To absurd”

Jarosław Kaczyński postawił wszystko na jedną kartę. Zdaje sobie sprawę, że jeśli odda władzę, to prawdopodobnie już nigdy nie zazna smaku rządzenia. To co stwierdził prezes w wywiadzie oznacza duże kłopoty dla Polski w przyszłości. Powołując się na rzekome sfałszowane wybory w Stanach Zjednoczonych zasiał on zepsute ziarna, które zapewne zaczną kiełkować “we własnych mediach” przed kolejnymi wyborami i w ich trakcie. Słowa Kaczyńskiego powinny być przestrogą dla opozycji, by już teraz właściwie przygotowywać się do procesu wyborczego. Nawiązanie Prezesa PiS do własnych mediów również zdaje się nie być przypadkowe. To przecież one sprawiają, że duża część społeczeństwa żyje w alternatywnej rzeczywistości, co przekłada się na smutne dla Polski decyzje przy urnach. Walec PiS jedzie i nie planuje się zatrzymać. Jeśli opozycja nie zbierze się do kupy, kolejna wygrana ekipy Kaczyńskiego zdaje się być pewna, jak śmierć i podatki.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

8 comments, 10

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
9
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
8
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mag
Mag
8 miesięcy temu

Bicie przez ciebie kobiet jest oazą? To jest nasz Polski Hitler który nie odda władzy.

europ
europ
8 miesięcy temu

kaczyński to klamca i morderca zabił swojego brata a teraz morduje sukcesywnie cały naród tą pandemią

Acdc
Acdc
8 miesięcy temu

W tej,,oazie,, niedługo woda będzie racjonowana !dostanie ten,kto podpiszze lojalkę pisowską.

pałkarz
pałkarz
8 miesięcy temu

a gdzie szczepionki przeciw covd ?????????jak kochasz ludzi w tej oazie ,to daj szczepionki !!!!

LES
LES
8 miesięcy temu

To co powiedział Kaczyński, nie dwuznacznie zapowiada sprawiedliwość “babki Pawlakowej”, sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie. To znaczy że nie popełnią błędu Trampa, i wybory, (jeśli jeszcze do jakichkolwiek wyborów dopuszczą) odbędą się pod ścisłym nadzorem funkcjonariuszy służb posłusznych partii. Głosy będą liczone przez partyjnych nominatów.

Marinero
Marinero
Odpowiedź do  LES
8 miesięcy temu

Zasada PiSuarow: dotad trzeba sie odwolywac az sie prawo da wykiwac 🙂

europ
europ
8 miesięcy temu

kaczyński na widłach cie wyniesiemy jak kupę gnoju zobaczysz

europ
europ
8 miesięcy temu

widać że kaczorowi odpier…la na maksa ma urojenia typowe dla schzofrenika albo wiejskiego idioty