fbpx

Ziemkiewicz perfidnie do Donalda Tuska. “Cham wrócił. Chyba już tylko ostatni idiota mu wierzy”


5 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Rafał Ziemkiewicz – naczelny propagandzista “dobrej zmiany” w swoich wywodach w mediach obraził Donalda Tuska, stwierdzając, że do życia publicznego “wrócił cham”.

Donald Tusk po szybkim urlopie zdecydował się udzielić w piątek pierwszego wywiadu jako szef Platformy w TVN24 w programie “Fakty po Faktach. Słowa premiera wywołały lawinę nienawistnych komentarzy po prawej stronie. Głos zabrał także na łamach pis-owskiej gazety “Do rzeczy” słynny Ziemkiewicz z niewyparzonym językiem, który stwierdził, że “chyba już tylko ostatni idiota wierzy Tuskowi”.

Donald Tusk, Rafał Ziemkiewicz

Według jego (nie?)trzeźwej oceny, słowa Tuska, o Lechu Kaczyńskim, który miał go ostrzegać przed eurosceptyzmem Jarosława Kaczyńskiego, są “bezczelnym chamstwem”.

“Zarówno Lech Kaczyński, jak i Jarosław Kaczyński, zawsze potrafili dystansować się od krytyki wobec siebie. Nigdy jednak żaden z nich nie przechodził obojętnie obok krytyki brata”.

– „Każdy z Kaczyńskich, gdy szło o niego samego potrafił zachowywać się z dystansem, przyjmować krytykę, nawet pomniejsze zniewagi, z wyrozumiałością – nie żeby cokolwiek brał pod uwagę, bez przesady, ale za siebie się nie obrażał. Natomiast za najdrobniejszą nawet krytykę brata obrażał się natychmiast i śmiertelnie. Ktoś, kto zaatakował Jarosława, był przez Lecha raz na zawsze zaliczany do śmiertelnych wrogów, a kto Lecha – przez Jarosława. Obaj zaś solidarnie nie wybaczali żadnego ataku na swoją matkę” – stwierdził Ziemkiewicz

– „Mówiąc krótko: Tusk łże tak bezczelnie i grubo, że jego codzienne, zwykłe kłamstwa, w rodzaju tego o przygotowywaniu przez Ewę Kopacz projektu 500+, blakną przy tym jak zgasłą świeca na słonecznym dworze

Według Ziemkiewicza Donald Tusk chce sprowokować Kaczyńskiego

– „Tuskowi i całej sforze jego medialnych totumfackich bardzo by się przydała powtórka z tamtej sytuacji. Wymyślił więc chamówę na maksa, taką, że grubiej już nie można. No i czeka teraz na rezultat, w nadziei, że ponad siedemdziesięcioletni, przepracowany i mający liczne powody do stresu przeciwnik znowu nad sobą nie zapanuje”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
8
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
skąd toto
skąd toto
1 rok temu

a kimjest to ziemkowicz? czy toni cham do kwadratu?

europ
europ
1 rok temu

ja bym skomentował ziemkiewicza bufon i włazidupa nadal pluje jadem nienawiści do wszystkich co są inteligentniejsi od niego

My naród
My naród
1 rok temu

Rafalek, parc*u, jesteś kolaborantem. Prowokujesz Polaków, a to jest temat jak …. jedwabne

Glos Rozsądku
Glos Rozsądku
1 rok temu

Chamy to boją się, że skończy się ich ochronka, że nie będą wspierani jak obecnie, że nie będzie na nich popytu, a co za tym idzie kasa się skończy!!! Przegońmy obecne chamstwo, oczyśćmy kraj, za długo to już trwa!

europ
europ
1 rok temu

ziemkiewicz a totalny debil wierzy takiemu pissesmanowi jak ty bo rozsądni polacy wiedzą co robili ich poprzednicy w polsce w latach 1939-1945r