fbpx

Ziobro zlekceważył Morawieckiego w Sejmie


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Trwa nadzwyczajne posiedzenie Sejmu w sprawie rządowego projektu ustawy o ratyfikacji zasobów własnych Unii Europejskiej. Zbigniew Ziobro wraz ze swoją partią jest przeciwny ratyfikacji i jak zapowiada zdania nie zmieni.

Tuż przed rozpoczęciem posiedzenia, w sejmie odbyła się konferencja prasowa, w której uczestniczył szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro oraz liderzy tej partii. Zapowiedział, że będzie konsekwentny w swoich postanowieniach i nie poprze funduszu odbudowy. Mówił również że politykę traktuje poważnie i liczy się z konsekwencjami głosowania wbrew ogłoszonej dyscyplinie w klubie parlamentarnym Zjednoczonej prawicy. Powiedział też bardzo istotną rzecz mającą znaczenie dla tego jak przyjął przemówienie premiera Morawieckiego. Mianowicie twierdził, że – Szanujemy naszych współkoalicjantów, naszych kolegów, czasami nawet przyjaciół.

Jego słów nie potwierdziło jego zachowanie w sejmie. To, że nie oklaskiwał premiera, można oczywiście zrozumieć, ale to, że kiedy po zakończeniu przemowy premiera wszyscy wstali, a tylko on siedział ze spuszczona głową, raczej nie świadczy o szacunku.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments