fbpx

Żołnierz pokazał “pseudo patriotom” jak powinno traktować się narodową flagę


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Przejeżdżający ulicami Radomia kierowca, zauważył polską flagę leżącą w kałuży. Postanowił zareagować i uszanować nasze barwy narodowe. Tym samym dał przykład pseudopatriotom, którzy podczas odsłonięcia tablicy smoleńskiej, polską flagę potraktowali jak szmatę.

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie 2 maja. Nagranie pochodzi z monitoringu i zostało opublikowane na koncie jednostki wojskowej “4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego”

Żołnierz 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego z Radomia, jest podoficerem i che zachować anonimowość, nie uważa się za bohatera.

Niech chce się ujawniać, nie uznaje się za bohatera. My do tego dotarliśmy do tego filmu, ktoś rozpoznał, że to jest dana osoba, dlatego cieszymy się, że taką postawę zaprezentował. Żołnierzem sie jest, a nie bywa. Pokazał, że to niej jest jakiś wyuczony patriotyzm i na rozkaz, tylko ma się to w sercu i nosi się to zawsze na służbie czy po służbie – powiedziała dla Gazety Plus pani porucznik Ewa Złotnika Oficer prasowy 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego

Patriotyzm na i potrzeby partyjne

Oto porównanie, dwóch zachowań i szacunku do flagi narodowej. O to jak polską flagę narodową potraktowano w Sejnach przy okazji odsłonięcia tablicy poświęconej ofiarom katastrofy smoleńskiej.

To ewidentny przykład wykorzystania barw narodowych do celów propagandowych. Mężczyzna zwiną flagę i rzez pewien czas zastanawiał się co z nią zrobić. Dobrze, że w pobliżu nie było kosza na śmieci, bo jeszcze mógłby wpaść na jeszcze bardziej nikczemny pomysł.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments