Barbara Nowacka ostro w Sejmie: Oskarżam Was i Ciebie Jarosławie Kaczyński!


5
Subksrybuj nas na Google News

Barbara Nowacka wygłosiła dziś mocne wystąpienie do posłów partii rządzącej w sprawie ich poparcia ustawy aborcyjnej. Mimo głośnych okrzyków i prób wytrącenia posłanki Nowackiej z równowagi, ta zachowała zimną krew i jak “karabin” strofowała odpowiedzialnych z chaos na ulicach. “Oskarżam Was i Ciebie Jarosławie Kaczyński!” – wołała.

“Przypominam, że w katastrofie smoleńskiej zginęli ludzie z różnych środowisk i nie macie prawa do zawłaszczenia sobie tej katastrofy. Tak samo jak Polska nie jest wyłącznie Wasza i nie macie prawa jej zawłaszczać” – rozpoczęła swoją mowę Nowacka, której nazwisko pomylił dziś Terlecki z jej matką, która zginęła w katastrofie smoleńskiej.

“Jestem tu dziś w imieniu tysięcy ludzi protestujących codziennie na ulicach, w imieniu rodzin, młodych kobiet, przed którym będą stały nie lada wyzwania. Jestem tu w imieniu tych wszystkich, którzy przez Waszą nieudolność będą musieli rodzić dzieci z wadami genetycznymi. W imieniu tych wszystkich ludzi nie zgadzającymi się z Wami – oskarżam Was! Oskarżam Was politycy PiS, oskarżam Cię Jarosławie Kaczyński o zniszczenie konstytucyjnego ładu, o doprowadzenie do chaosu na polskich ulicach, o doprowadzenie do wojny polsko-polskiej, wojny, która prowadzi tylko do pogardy i nienawiści. Ludzie! 16 000 zakażeń dzisiaj, a my rozmawiamy o tym, że nie rozróżniacie pioruna od hitlerowskich znaków”- grzmiała Barbara Nowacka do prawej strony sceny politycznej.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
22
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments