fbpx

Ukradł busa z zakonnicami, chciał je trochę rozerwać bo z nieba widział ich udrękę. Kazał im śpiewać i pić alkohol.


Subksrybuj nas na Google News

Zdarzenie miało miejsce na jednym z parkingów w centrum Ostrowa Małopolskiego. 23-letni Mariusz Ruszczyk ukradł busa, a kiedy zorientował kodo ma na pokładzie wyznał że zesłał go Bóg, bo z nieba widział ich udrękę i postanowił je trochę rozerwać.

Kierowca opuścił na chwilę auto, żeby przepakować bagaże pasażerów. W tym czasie, korzystając z okazji, 23-letni Mariusz wsiadł do auta i ruszył.

– Powiedział, że zabierze nas albo na dyskotekę, albo na męski striptease – relacjonuje siostra Klementyna.

Razem z koleżankami zdołały uciec, kiedy porywacz zatrzymał się w pobliżu sieci fast food i wysłał je po “skrzydełka i alkohol”.

Kiedy zorientował się, że kobiety uciekają miał za nimi jechać i krzyczeć, że będą palić się w piekle. Kilkaset metrów dalej rozbił auto o słup i został ujęty przez przechodniów podczas próby ucieczki. W wypadku na szczęście nikt nie ucierpiał.

Niestety zawiadomiona przez właściwego kierowcę busa policja zatrzymała pijanego 23 letniego Mariusza. Trafił on do aresztu, przeprowadzone badanie wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Źródło http://dziennikbulwarowy.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jsj
jsj
3 lat temu

Wspaniały artykuł

W Polsce paciorkowce to nieuleczalna choroba
W Polsce paciorkowce to nieuleczalna choroba
1 rok temu

Alkoholik zakonnicom nie pomoże, sam wpadnie w nałóg paciorkowców ewentualnie może pomóc ateista lub szpital psychiatryczny bo jak wiemy fanatyzm powinien być leczony podobnie jak uzależnienia od środków psychoaktywnych.

Randi Nicolas
Randi Nicolas
2 miesięcy temu