fbpx

Czarzasty ostro zaatakował Sikorskiego! Giertych nie zostawił na nim suchej nitki


Subksrybuj nas na Google News

Mecenas Giertych ostro odpowiedział na słowa Przewodniczącego Włodka Czarzastego w kierunku Radosława Sikorskiego.

2 maja Giertych napisał na Twitterze: “Uważam, że sojusz Lewicy z PiS mógł być zainspirowany przez służby. Rosyjskie“ Wtórował mu Sikorski, który uległe zachowanie Lewicy wobec PiS-u porównał do paktu Ribbentrop-Mołotow. Czarzasty zaczął obrażać Sikorskiego, nakazując by “stuknął się w głowę”. Mecenas bez pardonu przywrócił szefa Lewicy do porządku.

Z pewnym zdumieniem obserwuję wypowiedzi Radosława Sikorskiego i Romana Giertycha. Myślę, że muszą nadrabiać to, jak byli w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Codziennie, jak kładą się spać i wstają, to mają problem wypisany na twarzy. Nie będę brał poważnie wypowiedzi, że głosowanie za 250 mld dla Polski to pakt Ribbentrop-Mołotow. Radek, stuknij się w głowę! Pakt to 7 mln ofiar śmiertelnych. Co ty w ogóle masz w tej głowie? Do podstawówki, naucz się historii. Romek, spotkajcie się z Radkiem, stuknijcie się w głowę. Jeden drugiego, a drugi pierwszego. Zejdźcie na ziemię” – mówił szef Lewicy.

Mecenas ostro skomentował słowa Czarzastego. – Powinieneś się ze wstydu zaczerwienić hipokryto! – napisał

Włodek Czarzasty, który w 2009 (czyli już po sprawie Blidy, Leppera, Sawickiej i innych) zawarł koalicję z PiS i podzielił TVP i razem obsadził z nimi zarząd, zarzuca mi i Sikorskiemu, że w 2005 weszliśmy do rządu z PiS. Powinieneś się ze wstydu zaczerwienić hipokryto!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nowy
Nowy
3 lat temu

Czarzasty tym ruchem zakończyłeś działalność polityczną Lewicy. Do jakiej partii masz zamiar w przyszłości się przykleić ? A może tak jak Millerowi ( Ogórek na Prezydenta) uda Ci się załapać do Euro Parlamentu.

Darek
Darek
3 lat temu

Kłótnia Ciot