fbpx

“Demokracja w Polsce ma się dobrze” ale nie w Łowiczu. 65 letni Mirek zostaje zatrzymany za transparent “Mamy durnia za prezydenta”.


Mamy durnia za prezydenta
Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] N [/boombox_dropcap]

ie tak dawno Andrzej Duda zapewniał Donalda Trumpa że demokracja w Polsce ma się dobrze, że można manifestować, nikogo nie aresztują. Ale to nie dotyczy Łowicza. W USA De Niro powiedział o Trumpie że jest Trump jest idiotą i nic. U nas 65 letni Mirek zostaje aresztowany za transparent “Mamy durnia za prezydenta”.

Robert De Niro powiedział o Trumpie “Donald Trump jest idiotą. Ma krew na rękach” i nie poniósł z tego powodu żadnych konsekwencji. Tymczasem w Polsce 65-letni Mirek został aresztowany za słowa “Mamy durnia za prezydenta”.

Prezydent nie tylko w USA zapeniał o prawożadności w Polsce ale również na wielu spotkaniach w tym miedzy innymi w Pleszewie

Demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze; Polskie sprawy są wreszcie prowadzone w dobrym kierunku. Zapewniam państwa o tym – podkreślił w czwartek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Pleszewa (Wielkopolskie).

Również Pani Beata Mazurek potwierdzała

Demokracja w Polsce ma się bardzo dobrze, politycy opozycji mogą protestować i wygadywać nawet największe głupoty – tak rzecznik PiS Beata Mazurek skomentowała PAP demonstrację przed Sejmem, zorganizowaną przez opozycję w związku z planowaną przez PiS reformą sądownictwa.

a Jarosław Kaczyński

– Musimy być wyspą wolności, nawet jeżeli wokół tej wolności nie będzie. Musimy być także wyspą sprawiedliwości, solidarności i rozwoju – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Tarnowie (Małopolska), wskazując na potrzebę obrony wartości.

A to jak wygląda ta “demokracja” 65-letni Mirek aresztowany razem ze swoim transparentem


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bozsan48
bozsan48
4 lat temu

praworządność – a nie prawożądność

mikser
mikser
4 lat temu

grozi mu trzy lata za powiedzenie prawdy to ja mówię że prezydent jest samodzielny, ma wysokie wyniki,jest inteligentny ,jest uwielbiany, nie jest podnóżkiem kaczora ,nie jest narciarzem ,długopisem- to ile mi grozi za kłamstwo?

mikser
mikser
4 lat temu

ścigają tego faceta za ujawnienie tajemnicy państwowej?