fbpx

Ksiądz Chyła odmawia politykom Platformy, Komunii Św. “Stanęliście po stronie cywilizacji śmierci”


6 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Czwartkowa konferencja polityków Platformy Obywatelskiej w temacie aborcji wywołała mnóstwo bratobójczych komentarzy po stronie opozycji. Ludzie przychylni paranoikom z obozu władzy również skrzętnie wykorzystali chwilowy “podział” i zalali sieć rozmaitymi komentarzami. Wśród nich nie mogło zabraknąć kontrowersyjnego księdza Janusza Chyły – aktywnego uczestnika mediów społecznościowych. Zdecydowanie nie spodobał mu się pomysł ludzi Budki. Dostali “kościelny” zakaz przystępowania do sakramentu, bo “stanęli po stronie śmierci”.

Przedstawiciele PO opowiadają się za wyborem kobiety w kwestii aborcji do 12 tygodnia ciąży. Kobieta miałaby sama podjąć decyzję czy chce dokonać zabiegu, decyzję poprzedziłaby procedura związana z konsultacją psychologiczno- lekarską.

Kobiety muszą mieć prawo do decydowania o własnym szczęściu i życiu. Dlatego stajemy dziś po ich stronie. Po stronie cywilizacji szacunku do drugiego człowieka i wiary w niego. Cieszę się, że mogłem dziś o tym powiedzieć – wypowiada się przewodniczący PO Borys Budka.

Propozycja PO wywołała dobre nastroje wśród ludzi Lewicy. Tak skomentowała projekt posłanka Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

Gratuluję posłankom Platformy pierwszego kroku w kierunku praw i wolności kobiet. Trzymam kciuki za odwagę do kroków kolejnych. I za to, by prowadziły do zaufania kobietom. Bo kobiety wiedzą, co robią! Niech moc będzie z Wami, na pohybel z “konserwatywnymi kotwicami”! – zwróciła się do polityków PO Dziemianowicz- Bąk.

Stanęliście po stronie cywilizacji śmierci

Konferencja przedstawicieli opozycji wywołała wielkie oburzenie konserwatywnego księdza proboszcza Janusza Chyły z Chojnic. Wzywa on polityków PO, by nie przystępowali do sakramentów do momentu, aż nie zmienią swojego stanowiska w sprawie aborcji.

Stanęliście po stronie cywilizacji śmierci. Nie zmienią tego żadne zaklęcie. Proszę, abyście nie przystępowali świętokradczo do sakramentów świętych, tak długo, jak długo będziecie tam stać” – napisał na Twitterze.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
4
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
3 lat temu

chyła nawet jak byś mi zaplacil to bym tego gówna do ust nie wziął bo nie będę kultywował kanibalizmu w tej formie

pobudka
pobudka
3 lat temu

jeżeli jesteś katolikiem ,to sobie bądż.módl się ,nie wykonuj aborcji,bierz komunię itp.rytułały.Ale nie zmuszaj do tego innych ludzi ||||||zrozumcie to .wasza wiara wasz problem..

Uczciwie.
Uczciwie.
Odpowiedź do  pobudka
3 lat temu

I słusznie Ale tu jest inny temat ,pchania się ludzi popierających morderstwa do kościoła do ich obrzędów . Po co ? Kościół nie zmusza Kościół wymaga od swoich wiernych też polityków .Nie chcesz nie przychodz W czym problem >?. Jak można bronić -zakaz wykonywanie kary śmierci- morderców którzy zabijają z lubością innych ludzi . A tu zabijać być za zabijaniem nienarodzonych . I wszyscy mamy prawo mieć swoje poglądy ale jak ja mam inne to nie pcham się w marsze by tam głosić swoje zdanie jak chcą tego politycy którzy pchają się do kościoła

Uczciwie.
Uczciwie.
3 lat temu

Tak powinno być ,Kościół katolicki Chrześcijanie zawsze od ukrzyżowania Jezusa Bronią życia Co dziwnego że nie chcą w swoich szeregach ,Judasza? . Politycy którzy popierają morderstwa nie są wiernymi Kościola .Bronią morderców -zakaz kary śmierci – którzy świadomie z premedytacją z lubością zabijają ludzi A chcą zabijać niewinne nienarodzone dzieci . Dla mnie to mordercy tacy sami jak inni .

Waleria
Waleria
Odpowiedź do  Uczciwie.
3 lat temu

Tu chodzi o co innego. O mżliwosci decydowania osobie o swoim ciele, umysle i pragnieniach. Dlaczego ktos ma decydowac o mnie co mi wolno a co nie.chciales byc ksiedzem to badz nikt za ciebie nie decydowal, a dlaczego ty jako duchoeny, czy polityk chcez o mnie decydowac i wchodzic mi z butmi do łózka. Posiadanie prawa nikogo nie zmusza do aborcji ale daje możliwość wyboru i zachowuje godnosć kobiety.

europ
europ
3 lat temu

ludzie jakby pomyśleli że to nie jakiś obłąkany klecha decyduje o kościele a wierni tworzą kościól i wystarczy że przestaną chodzić do tego zdeprawowanego przez kler kościola i odrazu zmienili by sposób posługi kaplańskiej także parafianie idąc do kościoła trzeba myśleć a nie jak te baranki boże dajecie się strzyc zasada jest jedna taki pleban na jakiego pozwolą mu parafianie a jak się nie podoba to idź klecho do diabła i jemu służ