fbpx

Ksiądz Kneblewski ponownie zaatakował WOŚP. Burza w sieci


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Wygląda, że ksiądz Roman Kneblewski nie ma żadnych ograniczeń i barier moralnych. Kontrowersyjny kapłan przekroczył właśnie kolejną granicę w agitacji wymierzonej w kierunku Wielkiej Orkiestry. Kneblewski wziął na celownik dzieci kwestujące na ulicach. Duchowny sugeruje podobieństwo WOŚP do zbiórek urządzanych w nazistowskiej Trzeciej Rzeszy za czasów Adolfa Hitlera.

Jak bardzo trzeba być wyzutym z empatii i jakichkolwiek ludzkich odruchów, żeby wpaść na pomysł zestawienia serduszka WOŚP z hitlerowską swastyką? O to trzeba zapytać księdza Romana Kneblewskiego z Bydgoszczy. Kontrowersyjny ksiądz nie przestaje szokować swoim zachowaniem. W momencie, gdy tysiące wolontariuszy brało udział w zbiórkach Orkiestry, Kneblewski wstawił na profilu zdjęcie dzieci zbierających na Niemiecką Pomoc Zimową. Była to akcja autorstwa Adolfa Hitlera, dzięki której nazistowscy zbrodniarze mogli produkować więcej uzbrojenia dla armii. Na fotografii w oczy rzuca się swastyka w barwach identycznych, jak serduszko WOŚP.

– Jeżeli przywodzi Wam to coś na myśl, to dobrze, ponieważ ludzka bezmyślność porażkę stanowi – podpisał zdjęcie. Jego wpis wywołał prawdziwą burzę w sieci, wiele osób nie kryło oburzenia, że mogły mu przyjść do głowy takie skojarzenia. Najmocniej zareagował Jan Hartman. – Proszę Was upowszechniajcie gdzie się da wpis tej mendy! Niech Polacy widzą, jak watykańska swołocz pieni się z nienawiści do Jurka Owsiaka, do WOŚP i wszystkiego, czego nie mogą kontrolować i na czym nie mogą zarabiać. To jest właśnie prawdziwa twarz tzw. Kościoła – skomentował filozof.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
5
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zapomniał wół jak cielęciem był
Zapomniał wół jak cielęciem był
1 rok temu

Gdyby miał dzieci inaczej by śpiewał. Ale choć on stary i dziś jadem i siarką pluje, kiedyś też był dzieckiem ino zapomniał wół jak cielęciem był.