fbpx

Program “Willa+” Banaś dostał willę, rodzina Kaczyńskich dostała willę, a Rydzyk mercedesy. Ryba psuje się od głowy.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] O [/boombox_dropcap]

jciec Jarosława Kaczyńskiego dostał willę w prezencie ślubnym od komunistycznych władz. Marian Banaś dostał willę od żołnierza AK. Rydzyk dostał mercedesy od bezdomnego Stanisława, który wygrał w lotto, kupił samochody przekazał je i zmarł. Prezes Pis powiedział “Jesteśmy wyspą demokracji” – zgadzam nie istnieje drugi taki kraj na świecie.

Ryba psuje się od głowy. Prezes Kaczyński mieszka w willi, którą jego rodzina dostała od komunistycznych władz. Był to prezent ślubny dla Rajmunda i Marii Kaczyńskich. Przeciętny Polak musi na wszystko ciężko zapracować. Okazuję się że Polką żądzą elity które wszytko dostają za darmo. Dlatego też warto przypomnieć

W IPN cicho na niewygodne tematy

“Małżeństwo Rajmunda i Marii Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękna trzy piętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.”

Banaś dostał 400 metrową kamienice od żołnierza AK, wyremontował ją za kasę z Unii i zamienił w pokoje na godziny. Nie do wiary!

Willa była własnością rodziny Lisa Kuli, który poległ w 1919r w wojnioe z Rosją. …”W dowód wdzięczności od Narodu Józef Piłsudski rodzinie Lisa Kuli za patriotyczne wychowanie syna przekazał willę na Żoliborzu. Zamieszkali w niej rodzice Elżbieta i Tomasz Kulowie wraz z dziećmi synami: Bronisławem Józefem, Wiktorem, Alfonsem i Leonem, oraz dwiema córkami Julią i Amalią. Rodzina Kulów zajmowała wille do 1945r.

Willa została zabrana przez Rosjan na ich potrzeby. I tu niespodzianka . W 1948r. Rajmund i Jadwiga biorą ślub. W prezencie ślubnym od Wilhelma i Henryka Światkowskich otrzymują tylko dla siebie piękna na tamte czasy willę na Żoliborzu”….

Kaczyński mówi o żołnierzach PiS, Biedroń o wspólnocie naszych marzeń i wzajemnym szacunku. Którą Polskę wybierasz ?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
abecadło
abecadło
3 lat temu

Żona Rajmunda Kaczyńskiego to Jadwiga, nie Maria. Inne sprawy się zgadzają

Janka
Janka
Odpowiedź do  abecadło
3 lat temu

O wujkach Świątkowskich też prawda ale prezes się nimi nie chwali a to zbrodniarze jakich mało