fbpx

Renata Beger: Czuję się mężczyzną, dlatego nie pobieram emerytury.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Renata Beger wróciła do polskich mediów i ponownie szokuje! Była posłanka z ramienia Samoobrony Andrzeja Leppera udzieliła wywiadu portalowi Interia.pl, gdzie prześmiewczo przyznała, że czuje się mężczyzną.

O Beger zrobiło się głośno przy okazji ustawy “Piątka dla zwierząt”, którą forsowało Prawo i Sprawiedliwość. Beger odnosiła się wówczas do tego pomysłu rządzących z perspektywy rolnika.

Renata Beger szokuje: Czuję się mężczyzną

Beger przyznaje, że nie jest zwolenniczką zaproponowanej ustawy i przestrzega, że na jej wprowadzeniu do polskiego prawa ucierpią wszyscy:

W ślad za tym idą ubojnie, ich pracownicy i cała branża. Nie można niszczyć gospodarki. Przeanalizowałam konsekwencje, a norki amerykańskie utylizują odpady zwierzęce i rybne. Jeżeli nasi hodowcy będą musieli je zlikwidować, to nie będziemy mieli utylizacji, bo najbliższe takie zakłady są w Niemczech. I to my będziemy im za to płacić. Zapłaci za to każdy, bo na pewno żywność zdrożeje

Szokujące są jednak słowa Rebaty Beger na temat potencjalnej emerytury. Była posłanka ma 62 lata i może odejść na emeryturę, ale jak zaznacza – czuje się mężczyzną i zamierza dalej pracować:

Ja tak naprawdę nic już nie muszę. Mogłabym np. odejść na emeryturę, ale nawet jej nie biorę. Bo czuję się mężczyzną. W Warszawie są ludzie, którzy czują się kobietami, to dlaczego ja nie mogę czuć się mężczyzną? Czuję się mężczyzną i nie idę na emeryturę. Pójdę jak skończę 65 lat. Dobrze się czuję, siły są, więc wciąż będę pracować.

Czytaj także: Ekolog WWF obala kłamstwa PiS ws Czajki: Ścieki w Wiśle to nie ekologiczna bomba, to nawóz dla rzeki!


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: polsatnews.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments