fbpx

Senator Kamiński nawołuje do obalenia rządu Prawa i Sprawiedliwości. “To nasza ostatnia szansa” [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Senator Michał Kamiński wygłosił przemówienie, w którym nawołuje do obalenia rządu PiS, dzięki realnym możliwościom, które daje nam prawo.

“Myślę, że kończy się czas, w którym wyborcy mogą wybaczyć nam naszą bezczynność”

-Kończy się czas, w którym wyborcy mogą wybaczyć opozycji, że – podobnie jak oni – mogą tylko przyglądać się rządom Prawa i Sprawiedliwości, niszczącym demokrację, psującym już nie tylko relacje Polski z za granicą, ale wpisującą nas w sojusze zgoła dla Polski niebezpieczne – powiedział senator.

-Jeśli mówię, że to już czas, by opozycja wzięła się do działania, to mówię tak, dlatego, że jest realna możliwość odsunięcia rządzących.

Plan Kamińskiego

-Istnieje przestrzeń, abyśmy w czasie relatywnie krótkiego czasu podjęli konkretne działania, odwołując rząd Mateusza Morawieckiego i powołując rząd, który przeprowadzi nas przez pandemię do następnych wyborów.” – stwierdził


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Malgorzata
Malgorzata
3 lat temu

Ciekawa jestem , kto ż PiS będzie pierwszy do podniesienia ręki razem z opozycją.wszyscy są umoczeni w układy

Uther Lightbringer
Uther Lightbringer
3 lat temu

A kto miałby przejąć władzę po PiS-ie? PO, PSL i SLD to jest to samo. Oni też są odpowiedzialni za aktualny stan rzeczy i sami dołożyli rękę do maseczkowego reżimu. Wszyscy politycy, którzy rządzili Polską po 1989 r. powinni zostać rozliczeni za swoje niszczycielskie działania.