fbpx

Senator od katowania psów w szpitalu! “Mam nadzieję, że pozwoli mi przeżyć…”


Subksrybuj nas na Google News

Waldemar Bonkowski to były senator IX kadencji z ramienia PiS. Od 2001 roku bezskutecznie kandydował na posła z ramienia tej partii. Przed 2015 rokiem zyskał medialny rozgłos swoimi “mobilnymi bilbordami”, na których widniały treści atakujące osoby homoseksualne oraz posłów rządzącej wówczas Platformy Obywatelskim.

Atak na LGBT, Żydów i Platfomę

Podczas pełnienia obowiązków senatora media opisywały sytuację związaną z oskarżeniem go przez żonę o stosowanie przemocy domowej. Natomiast w 2018 roku ponownie zyskał rozgłos, gdy w mediach społecznościowych rozpowszechniał antysemickie treści. Ta sytuacja przelała czarę goryczy i Jarosław Kaczyński zawiesił Bonkowskiego w prawach członka PiS.

Bonkowski określił prezydent Dulkiewicz jako “Frau Dulkiewicz” i oskarżał ją o “proniemiecką politykę”. Został wówczas wykluczony z Prawa i Sprawiedliwości

Po przegranych wyborach w 2019 roku objął funkcję członka  Rady Społecznej Doradztwa Rolniczego przy Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubaniu.

Zabójca psa

Niedawno ponownie zrobiło się o byłym senatorze. Na początku kwietnia został zatrzymany przez policję pod zarzutem znęcania ze szczególnym okrucieństwem nad zwierzęciem. W sieci krążyło nagranie, na którym Bonkowski przywiązał psa do haka holowniczego, a następnie ruszając samochodem ciągnął zwierzę za sobą – skutkiem tego była śmierć psa.

https://twitter.com/MBalawelder/status/1377748975793627141

“Wszystko w rękach Boga…”

Wczoraj na swoim Facebooku Waldemar Bonkowski wrzucił zdjęcie, na którym widzimy jak leży na szpitalnym łóżku. Najprawdopodobniej były senator zachorował na koronawirusa. We wpisie nie zabrakło politycznego zacietrzewienia:

Mam nadzieję, że pozwoli mi przeżyć (Bóg – przypomina red.) . Wbrew woli niemieckich mediów i lewackich troli opętanych przez diabła, którzy wylewają na mnie kubły pomyj.

Większość komentujących zdjęcie Bonkowskiego nie ukrywa swoich emocji:

WSZYSTKO W RĘKACH PANA BOGA ! Mam nadzieję, że pozwoli mi przeżyć. Wbrew woli niemieckich mediów i lewackich troli opętanych przez diabła, którzy wylewają na mnie kubły pomyj.

Opublikowany przez Waldemara Bonkowskiego Wtorek, 13 kwietnia 2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sigi
Sigi
3 lat temu

Bonkowski zycze zdrowia i jak najszybszego wyjscia ze szpitala zebys mogl stanac przed sadem, za to co zrobiles. Tak wogle to z checia osobiscie przywiazalbym ten Twoj glupi leb do liny i przeciagna z 500 metrow po asfalcie gnoju jeden.

europ
europ
3 lat temu

mam nadzieje że nikt mu nie pomaga powinien zdychać jak te jego psy

Katolik.
Katolik.
3 lat temu

Obyś podzielił los tego psiaka !!!

Mak
Mak
3 lat temu

Mam nadzieję ,że Bóg potraktuje Cię tak jak Ty niewinne zwierzę psychopato

mark
mark
3 lat temu

pisowski katolski lup lezac pod sprzetem od owsiada, sbydkle moprdujace paa -0 typowe katopatozbydlecone bydlo- zdychaj smiciue dlasczego do szpitala trafiles ? do kelchó won – brak słów na okreslenie tych katopisdolumpow- zdegeneoerowana bydle- jak trewqoga- do szpitala, nauki, wiedzy -takie smiece sie pow=in ustawowo utylizowac !!!!!!!!!!!!!!!!