fbpx

Senator od katowania psów w szpitalu! “Mam nadzieję, że pozwoli mi przeżyć…”


5 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Waldemar Bonkowski to były senator IX kadencji z ramienia PiS. Od 2001 roku bezskutecznie kandydował na posła z ramienia tej partii. Przed 2015 rokiem zyskał medialny rozgłos swoimi “mobilnymi bilbordami”, na których widniały treści atakujące osoby homoseksualne oraz posłów rządzącej wówczas Platformy Obywatelskim.

Atak na LGBT, Żydów i Platfomę

Podczas pełnienia obowiązków senatora media opisywały sytuację związaną z oskarżeniem go przez żonę o stosowanie przemocy domowej. Natomiast w 2018 roku ponownie zyskał rozgłos, gdy w mediach społecznościowych rozpowszechniał antysemickie treści. Ta sytuacja przelała czarę goryczy i Jarosław Kaczyński zawiesił Bonkowskiego w prawach członka PiS.

Bonkowski określił prezydent Dulkiewicz jako “Frau Dulkiewicz” i oskarżał ją o “proniemiecką politykę”. Został wówczas wykluczony z Prawa i Sprawiedliwości

Po przegranych wyborach w 2019 roku objął funkcję członka  Rady Społecznej Doradztwa Rolniczego przy Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubaniu.

Zabójca psa

Niedawno ponownie zrobiło się o byłym senatorze. Na początku kwietnia został zatrzymany przez policję pod zarzutem znęcania ze szczególnym okrucieństwem nad zwierzęciem. W sieci krążyło nagranie, na którym Bonkowski przywiązał psa do haka holowniczego, a następnie ruszając samochodem ciągnął zwierzę za sobą – skutkiem tego była śmierć psa.

“Wszystko w rękach Boga…”

Wczoraj na swoim Facebooku Waldemar Bonkowski wrzucił zdjęcie, na którym widzimy jak leży na szpitalnym łóżku. Najprawdopodobniej były senator zachorował na koronawirusa. We wpisie nie zabrakło politycznego zacietrzewienia:

Mam nadzieję, że pozwoli mi przeżyć (Bóg – przypomina red.) . Wbrew woli niemieckich mediów i lewackich troli opętanych przez diabła, którzy wylewają na mnie kubły pomyj.

Większość komentujących zdjęcie Bonkowskiego nie ukrywa swoich emocji:

WSZYSTKO W RĘKACH PANA BOGA ! Mam nadzieję, że pozwoli mi przeżyć. Wbrew woli niemieckich mediów i lewackich troli opętanych przez diabła, którzy wylewają na mnie kubły pomyj.

Opublikowany przez Waldemara Bonkowskiego Wtorek, 13 kwietnia 2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sigi
Sigi
20 dni temu

Bonkowski zycze zdrowia i jak najszybszego wyjscia ze szpitala zebys mogl stanac przed sadem, za to co zrobiles. Tak wogle to z checia osobiscie przywiazalbym ten Twoj glupi leb do liny i przeciagna z 500 metrow po asfalcie gnoju jeden.

europ
europ
20 dni temu

mam nadzieje że nikt mu nie pomaga powinien zdychać jak te jego psy

Katolik.
Katolik.
20 dni temu

Obyś podzielił los tego psiaka !!!

Mak
Mak
20 dni temu

Mam nadzieję ,że Bóg potraktuje Cię tak jak Ty niewinne zwierzę psychopato

mark
mark
20 dni temu

pisowski katolski lup lezac pod sprzetem od owsiada, sbydkle moprdujace paa -0 typowe katopatozbydlecone bydlo- zdychaj smiciue dlasczego do szpitala trafiles ? do kelchó won – brak słów na okreslenie tych katopisdolumpow- zdegeneoerowana bydle- jak trewqoga- do szpitala, nauki, wiedzy -takie smiece sie pow=in ustawowo utylizowac !!!!!!!!!!!!!!!!