Strach Zbigniewa Ziobry przed prawdziwymi prokuratorami zwiastuje jego koniec! – komentuje Andrzej Nowakowski


1 comment, 10
Subksrybuj nas na Google News

Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro podjął haniebną decyzję o zesłaniu na prowincję niepokornych prokuratorów należących do Stowarzyszenia Lex Super Omnia. Z wystąpienia Ziobry podczas konferencji prasowej biła na przemian jego megalomania, chora duma, bezgraniczna buta oraz fałszywe przekonanie o swojej sile.

Panie Ziobro, jest pan zerem, przepowiedział Miller

Moim skromnym zdaniem pan Z. jest osobą zakompleksioną, miałką i słabą. Jest tzw. miękiszonem, które to określenie na zawsze zapisze się w polskim języku, podobnie jak prorocze słowa premiera Leszka Millera:

,,Panie Ziobro, jest pan zerem”.

Wspomniany Z. decyzją o natychmiastowej zsyłce prokuratorów pokazał, nie swoją siłę, przeciwnie bezradność i paniczny strach przed prawdziwymi prokuratorami. Słusznie, niech się boi.

Ziobro i jego adiutant Kanthak opowiadają bzdury

Zsyłka zsyłką, dla mnie przerażające są  tłumaczenia samego Ziobry i jego  kolegów z resortu sprawiedliwości. Zarówno prokurator Zbigniew Ziobro jak i jego adiutant Jan Kanthak opowiadają bzdury o panującej epidemii i licznie zarażonych prokuratorach, których trzeba natychmiast zastąpić prokuratorami, najwygodniej nieposłusznymi władzy. Takim tłumaczeniem pisowscy urzędnicy sprawiedliwości przebili nawet Jadwigę Emilewicz, co wydawało się niemożliwe.

Działania, mam na myśli zsyłki, siłą rzeczy przywracają najczarniejsze wspomnienia z makabrycznej historii stalinowskiej.

Prokurator Ewa Wrzosek z prokuratury na warszawskim Mokotowie jako jedna z wielu nieposłusznych panu Ziobrze oddelegowana została do prokuratury Śremie. By było jasne, Śrem, to piękne miasto z urokliwym ryneczkiem i fontannami, odległe od Warszawy, bagatelka o 312 kilometrów.

,,Zsyłka do prokuratury w Śremie, to jest kara, a nie oddelegowanie. Swoją decyzją pan Bogdan Święczkowski, zarówno moje życie osobiste jak i zawodowe przewrócił do góry nogami.”

Czy Ziobro też zostanie zesłany…?

Na decyzjach o zsyłkach widnieje podpis prokuratora Bogdana Święczkowskiego, co jasno dowodzi, że Zbigniew Ziobro, autor represji przeciwko prokuratorom, wierzy, iż w przyszłości nie poniesie za tę haniebną decyzję odpowiedzialności.

Otóż jest on w wielkim błędzie. Poniesie i być może w ostateczności również zostanie zesłany, lecz do placówki o innym charakterze, mającej wiele wspólnego ze sprawiedliwością, którą od lat perfidnie łamie.

Andrzej Nowakowski


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 10

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
14
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ady
Ady
18 dni temu

Kanthak to ten co w Los Engeles podpatrywał zakupy w sklepach LGBT i był tym bardzo podniecony ? ?